d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Overwatch
Prev15859606162112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 4 2016 02:29pm
Quote (SummertimeClothes @ Aug 4 2016 09:27pm)
mfw a 3 12 rankkal alattam levo instalockolja a mccree-hanzo-junkrat triumviratust
minden game amit partyban jatszok)
http://i.imgur.com/jlttt09.gif


mi a bajod a patkannyal))
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 4 2016 02:35pm
Quote (Taszilo.^ @ 4 Aug 2016 22:29)
mi a bajod a patkannyal))


esetek feleben az, hogy numbani offencere hozzak
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 4 2016 02:35pm
Quote (Taszilo.^ @ 4 Aug 2016 22:18)
tfw miutan akosek letornaztak a rankingomat 46-ra, solozok, es meg nem vesztettem
49-en vagyok))


miután leszaroztál csak nyertem és feljebb mentem 3 rankot
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 4 2016 02:39pm
Quote (RRC @ Aug 4 2016 08:35pm)
miután leszaroztál csak nyertem és feljebb mentem 3 rankot



actually amikor mcreet hoztál egy olyan mapra ahol semmi értelme nem volt plusz haszontalan is volt a teamnek , es azt néztem a gamebe h szart se csinálsz elgondolkodtam rajta h neked miért van fent a játék
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 4 2016 02:42pm
Quote (rapiddani @ 4 Aug 2016 22:39)
actually amikor mcreet hoztál egy olyan mapra ahol semmi értelme nem volt plusz haszontalan is volt a teamnek , es azt néztem a gamebe h szart se csinálsz elgondolkodtam rajta h neked miért van fent a játék


te is overwatchozol?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 4 2016 02:46pm
Quote (sylke @ Aug 4 2016 08:42pm)
te is overwatchozol?



napi 10percet kb , de amióta rrcvel osszeinvelt nerz azóta inkább nézem ahogy szárad a ruha
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 5 2016 04:04am
dat komment

nevettem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 5 2016 04:27am
Quote (rapiddani @ 4 Aug 2016 21:39)
actually amikor mcreet hoztál egy olyan mapra ahol semmi értelme nem volt plusz haszontalan is volt a teamnek , es azt néztem a gamebe h szart se csinálsz elgondolkodtam rajta h neked miért van fent a játék


:DDD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 5 2016 04:34am
Quote (rapiddani @ Aug 4 2016 09:39pm)
actually amikor mcreet hoztál egy olyan mapra ahol semmi értelme nem volt plusz haszontalan is volt a teamnek , es azt néztem a gamebe h szart se csinálsz elgondolkodtam rajta h neked miért van fent a játék


rrc_csgozik.txt
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 5 2016 05:09am
Quote (rapiddani @ Aug 4 2016 09:39pm)
actually amikor mcreet hoztál egy olyan mapra ahol semmi értelme nem volt plusz haszontalan is volt a teamnek , es azt néztem a gamebe h szart se csinálsz elgondolkodtam rajta h neked miért van fent a játék


erről a posztról szép emlékek jutnak eszembe amikor rrc lolozott

feels
Go Back To Magyar Topic List
Prev15859606162112Next
Add Reply New Topic New Poll