d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1585960616279Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 07:10am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 14:06)
kellett volna meg tiz gramm fu korbeulni mindenkinek es egyutt elszivni, egybol beke lett volna minden teren
bar igy sem volt igazabol komoly konfliktus, tenyleg gecire fel lett fujva


+ valami nasi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 07:19am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 14:10)
+ valami nasi


az a gyros jó volt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2014 07:20am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 14:06)
kellett volna meg tiz gramm fu korbeulni mindenkinek es egyutt elszivni, egybol beke lett volna minden teren
bar igy sem volt igazabol komoly konfliktus, tenyleg gecire fel lett fujva


implikálod h nem volt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 07:27am
Quote (Anarkin @ 24 Sep 2014 14:20)
implikálod h nem volt


"még"
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 07:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 14:27)
"még"


Mondjuk nem tudom mennyi nem lett a langok martalekava
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 07:32am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 02:06pm)
kellett volna meg tiz gramm fu korbeulni mindenkinek es egyutt elszivni, egybol beke lett volna minden teren
bar igy sem volt igazabol komoly konfliktus, tenyleg gecire fel lett fujva


azt mondtad nálad aludhatok
és ott hagytál
ikillju
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 07:38am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 14:32)
azt mondtad nálad aludhatok
és ott hagytál
ikillju


Aludhattal volna nala.

huehahahe
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 08:12am
legalabb volt az otthonmaradtaknak is egy kis drama material
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 08:49am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 14:32)
azt mondtad nálad aludhatok
és ott hagytál
ikillju


shiiit
mondjuk tbh igy, hogy belehanytal egy kukaba oszinten szolva annyira nem sajnalom, hogy nem aludtal itt vegul :DDD osszehanyod itt a kis szobacskam :c
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 08:57am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 03:49pm)
shiiit
mondjuk tbh igy, hogy belehanytal egy kukaba oszinten szolva annyira nem sajnalom, hogy nem aludtal itt vegul :DDD osszehanyod itt a kis szobacskam :c


:DDDD
de otthon már nem cisnáltam semmit!! 44 négynégy
és tőlem el se köszöntetek legalábbis nem emlékszem
csak tudom h látom a 4 muskétást a blaha felé sétálni és sír a szívem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1585960616279Next
Add Reply New Topic New Poll