Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 03:49pm)
shiiit
mondjuk tbh igy, hogy belehanytal egy kukaba oszinten szolva annyira nem sajnalom, hogy nem aludtal itt vegul :DDD osszehanyod itt a kis szobacskam :c
:DDDD
de otthon már nem cisnáltam semmit!! 44 négynégy
és tőlem el se köszöntetek legalábbis nem emlékszem
csak tudom h látom a 4 muskétást a blaha felé sétálni és sír a szívem