d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev15859606162105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2014 11:13am
Quote (TuskesVanek @ Jul 20 2014 06:12pm)
>59 oldal
>zero progress


vani :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 20 2014 11:14am
>60 oldal
>zero progress
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 20 2014 11:19am
most ujult erővel vág neki a dologba, ugyanis hiperszociális lett a nyaralás következtében
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2014 11:20am
Quote (anyd @ Jul 20 2014 06:19pm)
most ujult erővel vág neki a dologba, ugyanis hiperszociális lett a nyaralás következtében


amugy jot tett feltöltődtem teljesen, lehet hogy igazából extrovertált személyiség vagyok nemis introvertált mint hittem, csak a tévé megmanipulált a gecibe hogy nyomorék legyek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 20 2014 11:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 Jul 2014 18:20)
amugy jot tett feltöltődtem teljesen, lehet hogy igazából extrovertált személyiség vagyok nemis introvertált mint hittem, csak a tévé megmanipulált a gecibe hogy nyomorék legyek


Vagy anyadlevi
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 20 2014 11:43am
Quote (TuskesVanek @ Jul 20 2014 07:12pm)
>59 oldal
>zero progress


Sztem nem zero ptogress
Postjai alapjan nyitottabb lett valamivel)) mar megerte
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 20 2014 11:58am
Quote (josheide @ Jul 20 2014 06:35pm)
Vagy anyadlevi


eddig azt hittem csernus tévedett, de mostmár tudom hogy én vagyok a világ ura
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 20 2014 12:02pm
Quote (anyd @ Jul 20 2014 07:58pm)
eddig azt hittem csernus tévedett, de mostmár tudom hogy én vagyok a világ ura


Wat?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 20 2014 12:02pm
Quote (putincykavodka @ Jul 20 2014 07:02pm)
Wat?


csernus azt mondta nekem hogy manipulativ geci vagyok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2014 12:02pm
Quote (anyd @ Jul 20 2014 07:02pm)
csernus azt mondta nekem hogy manipulativ geci vagyok


ja hogy ez onnan jött, én meg nem értettem
Go Back To Magyar Topic List
Prev15859606162105Next
Add Reply New Topic New Poll