Quote (-joey- @ 14 Mar 2013 07:18)
Egy HoMM3 map érdekelne, ha jól emlékszem volt róla szó itt valamikor. SoD-os pálya, irdatlanul tömény, minden négyzetméter fullon beépítve, és necroval ajánlott kezdeni, mert a tengeren rengeteg elementál van, ami később duzzasztja a sereget. Kezdésnél, ha jól emlékszem 2 hős és 2 vár van, meg néhány börtön. Sztori nincs, csak le kell verni mindenkit, de hónapokig tart. Hardwireden nincs fent ez a map, legalábbis én nem találtam meg.
/edit: asszem megvan: The beginning of the end.
empire of the world II - legjobb map
---
mehetek 2h alvas utan bankkartyat tiltatni, 1 oraja keresem es sehol, de kibaszottul merges vagyok magamra, amiert ilyen kibaszott trehany vagyok neha..