d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev158596061625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 14 2013 01:23am
Quote (-joey- @ 14 Mar 2013 07:18)
Egy HoMM3 map érdekelne, ha jól emlékszem volt róla szó itt valamikor. SoD-os pálya, irdatlanul tömény, minden négyzetméter fullon beépítve, és necroval ajánlott kezdeni, mert a tengeren rengeteg elementál van, ami később duzzasztja a sereget. Kezdésnél, ha jól emlékszem 2 hős és 2 vár van, meg néhány börtön. Sztori nincs, csak le kell verni mindenkit, de hónapokig tart. Hardwireden nincs fent ez a map, legalábbis én nem találtam meg.

/edit: asszem megvan: The beginning of the end.


empire of the world II - legjobb map

---

mehetek 2h alvas utan bankkartyat tiltatni, 1 oraja keresem es sehol, de kibaszottul merges vagyok magamra, amiert ilyen kibaszott trehany vagyok neha..
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 01:46am
Quote (ecneB @ 14 Mar 2013 09:23)
empire of the world II - legjobb map

---

mehetek 2h alvas utan bankkartyat tiltatni, 1 oraja keresem es sehol, de kibaszottul merges vagyok magamra, amiert ilyen kibaszott trehany vagyok neha..


Hat nem volt vmi sok penz a szamladon. :(

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 01:47am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 14 2013 02:23am
Quote (ecneB @ Mar 14 2013 08:23am)
empire of the world II - legjobb map



Az Empire tényleg fasza, bár nekem az abszolút kedvenc a Ringing of Victory. Nagyon jó a történet, a térképszerkesztés meg egyszerűen zseniális. Minden évben végigtolom.

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 02:26am
Eppen a politika topico(ka)t olvasvan az jutott eszembe, hogy kene valami jo kis conspiracy topic. Minden osszeeskuveselmeletnek kell lenni legalabb egy pontnak, ahol koze van a valosaghoz, mivel azokat, akarmilyen beteg ember is talalta ki, intuicioira epitette es az alapjan hozta letre azt a vilagot (egyebkent a sci-fi is lenyegeben ilyen), 1-2 elvetemultebb temaban erdekes lenne kulonbozo aspektusokbol megnezni, hogy ki szerint mi lehetett az a fix pont, amire mondjuk mar van egy stabil/megbizhato tapasztalati erv is (tegyuk fel egy ujsaghir) formajaban.

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 02:28am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 14 2013 02:53am
Quote (Baleee @ 14 Mar 2013 09:26)
Eppen a politika topico(ka)t olvasvan az jutott eszembe, hogy kene valami jo kis conspiracy topic. Minden osszeeskuveselmeletnek kell lenni legalabb egy pontnak, ahol koze van a valosaghoz, mivel azokat, akarmilyen beteg ember is talalta ki, intuicioira epitette es az alapjan hozta letre azt a vilagot (egyebkent a sci-fi is lenyegeben ilyen), 1-2 elvetemultebb temaban erdekes lenne kulonbozo aspektusokbol megnezni, hogy ki szerint mi lehetett az a fix pont, amire mondjuk mar van egy stabil/megbizhato tapasztalati erv is (tegyuk fel egy ujsaghir) formajaban.


A ZISDÓK!!!!!!!!!!444444444
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 02:58am
Quote (Rawen @ 14 Mar 2013 10:53)
A ZISDÓK!!!!!!!!!!444444444


ÉS A FÖLDÖKNÍVÜLIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444IVIVIV0100NEGYNEGY
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 02:58am
Quote (Baleee @ 14 Mar 2013 10:58)
ÉS A FÖLDÖKNÍVÜLIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444IVIVIV0100NEGYNEGY


Inb4 a ketto ugyan az.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 14 2013 03:03am
Robotzsidok az urbol
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 03:07am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Mar 2013 11:03)
Robotzsidok az urbol


A fekete jukbol jotek!
Go Back To Magyar Topic List
Prev158596061625001Next
Closed New Topic New Poll