d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1585960616278Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2013 11:47am
Quote (sylke @ 16 Apr 2013 18:45)
még sehol de gondolom majd eun


aww mon
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 16 2013 11:53am
Quote (josheide @ 16 Apr 2013 18:43)
US vagy EU szerveren jatszotok ?


eu
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2013 12:05pm
Quote (fahrii @ 16 Apr 2013 18:53)
eu


Usan hasznalhatnam a baratnom lvl 80as karijat :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 16 2013 12:37pm
Quote (josheide @ 16 Apr 2013 19:05)
Usan hasznalhatnam a baratnom lvl 80as karijat :(


barátnőd szimpatikus
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 16 2013 01:05pm
1) instázni lehet szerver- és régiófüggetlenül legjobb tudomásom szerint
2) semeddig nem tart áttranszferelni US szerverről egy EU-ra
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 16 2013 07:17pm
elég yosh eddig
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 16 2013 07:44pm
Quote (sylke @ Apr 17 2013 02:17am)
elég yosh eddig


WvWvW-t érdemes kipróbálni + menj fel a választott szervered mumble/ts3 szerverére(ha van normális közösségi élet) és toljátok úgy, elég epikus fun
viszont ha nincs legalább alsóhangon 4 giga ramod de még inkább valami faldöngető procid, akkor az csúnyán befolyásolja a játékélményt :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 16 2013 07:56pm
Quote (Eoghan @ Apr 17 2013 01:44am)
WvWvW-t érdemes kipróbálni + menj fel a választott szervered mumble/ts3 szerverére(ha van normális közösségi élet) és toljátok úgy, elég epikus fun
viszont ha nincs legalább alsóhangon 4 giga ramod de még inkább valami faldöngető procid, akkor az csúnyán befolyásolja a játékélményt :(


nem hiszem hogy ezzel fogok kezdeni miután fél ora gametimeom van összesen ezzel a gémmel 8d
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 16 2013 11:42pm
fene, hogy nincs időm
már 2 hónapja be se kapcsoltam :(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 17 2013 12:37am
Quote (fahrii @ Apr 17 2013 07:42am)
fene, hogy nincs időm
már 2 hónapja be se kapcsoltam :(


Gib phree :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1585960616278Next
Add Reply New Topic New Poll