d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev15859606162214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 12 2012 12:07pm
Quote (bajcli @ 12 Jun 2012 20:04)
inkább ne is interjúvolgassa senki, hanem takarodjon írni a folytatást


>tfw legalabb 50/50 az eselye annak, hogy meghal, mire befejezne az utolso konyvet
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 12 2012 12:09pm
Quote (SummertimeClothes @ 12 Jun 2012 20:07)
>tfw legalabb 50/50 az eselye annak, hogy meghal, mire befejezne az utolso konyvet


nembaj, a kéziratokból csak összerakják.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 12 2012 12:10pm
inkább attól félek, hogy belebukik a sztoriba, és kiderül, hogy legalább 9 kötetre kellett volna terveznie, mert kurvára nem fér bele hétbe

azt viszont már tényleg sansztalan, hogy befejezze
Member
Posts: 3,812
Joined: Apr 25 2005
Gold: 0.00
Jun 12 2012 12:25pm
Quote (bajcli @ 12 Jun 2012 20:10)
inkább attól félek, hogy belebukik a sztoriba, és kiderül, hogy legalább 9 kötetre kellett volna terveznie, mert kurvára nem fér bele hétbe

azt viszont már tényleg sansztalan, hogy befejezze



Ez mar bennem is felmerult :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2012 12:27pm
Quote (bajcli @ 12 Jun 2012 20:10)
inkább attól félek, hogy belebukik a sztoriba, és kiderül, hogy legalább 9 kötetre kellett volna terveznie, mert kurvára nem fér bele hétbe

azt viszont már tényleg sansztalan, hogy befejezze


Nem, ő inkább mindenféle szarfos mapokon meg prequeleken dolgozik.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 12 2012 12:27pm
fiatalabb tehetségek majd befejezik helyette
legalább lesz benne egy kis izgalom is a végére, robotok, kék macskaemberek, miegymás
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 12 2012 12:38pm
Quote (Rawen @ 12 Jun 2012 20:27)
Nem, ő inkább mindenféle szarfos mapokon meg prequeleken dolgozik.


hát nyilatkozta sokszor, hogy ő nem tud így menetrendszerűen leülni megint, és azonnal nekiállni a folytatásnak, neki kell egy kis pihi, meg 1-2-3 év, hogy befejezzen egy sequelt
ami azért érthető, kreatív munkához nem lehet muszájból nekiülni, ha egyszer nincs ötlet, ihlet, etc

DE AZÉRT FEJEZZE MÁR BE :DDDd

Quote (Senee @ 12 Jun 2012 20:27)
fiatalabb tehetségek majd befejezik helyette
legalább lesz benne egy kis izgalom is a végére, robotok, kék macskaemberek, miegymás


te inkább menj el innen

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 12 2012 12:39pm
Quote (bajcli @ Jun 12 2012 06:38pm)
te inkább menj el innen


:D:D:D;) Jó, nagyon jó! értem én a viccet! :D:D:D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 12 2012 12:42pm
Quote (Senee @ 12 Jun 2012 20:39)
:D:D:D;) Jó, nagyon jó! értem én a viccet! :D:D:D


:D:D:D;):D:D:D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2012 12:45pm
Quote (bajcli @ 12 Jun 2012 20:38)
hát nyilatkozta sokszor, hogy ő nem tud így menetrendszerűen leülni megint, és azonnal nekiállni a folytatásnak, neki kell egy kis pihi, meg 1-2-3 év, hogy befejezzen egy sequelt
ami azért érthető, kreatív munkához nem lehet muszájból nekiülni, ha egyszer nincs ötlet, ihlet, etc

DE AZÉRT FEJEZZE MÁR BE :DDDd



te inkább menj el innen


Amúgy most nézem, hogy tavaly jött ki a ADwD, azt hittem régebbi, így mire kijön a következő könyv el is felejtem, hogy ezeket olvastam.

This post was edited by Rawen on Jun 12 2012 12:46pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15859606162214Next
Add Reply New Topic New Poll