Quote (Rawen @ 12 Jun 2012 20:27)
Nem, ő inkább mindenféle szarfos mapokon meg prequeleken dolgozik.
hát nyilatkozta sokszor, hogy ő nem tud így menetrendszerűen leülni megint, és azonnal nekiállni a folytatásnak, neki kell egy kis pihi, meg 1-2-3 év, hogy befejezzen egy sequelt
ami azért érthető, kreatív munkához nem lehet muszájból nekiülni, ha egyszer nincs ötlet, ihlet, etc
DE AZÉRT FEJEZZE MÁR BE :DDDd
Quote (Senee @ 12 Jun 2012 20:27)
fiatalabb tehetségek majd befejezik helyette
legalább lesz benne egy kis izgalom is a végére, robotok, kék macskaemberek, miegymás
te inkább menj el innen