d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1585960616264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:31am
Quote (AngryBug @ Nov 15 2011 10:27am)
:DD állat vagy


nem az, az allat az intelligensebb mint o, hiszen az allatok nem elnek onpusztito eletmodot, ellentetben benivel aki itt teszi tonkre magat
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 15 2011 04:36am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 10:31am)
nem az, az allat az intelligensebb mint o, hiszen az allatok nem elnek onpusztito eletmodot, ellentetben benivel aki itt teszi tonkre magat


nem értem ez miért önpusztító életmód, egyszerűen élvezi a veled való primitív társalgást :) te itt le vagy alacsonyítva, nem tudom mit vársz, hogyan kezeljenek téged itt az emberek, mellesleg azt se tudom mi a faszt vered itt a nyálad 0-24, rinyálsz mint egy büdös kurva, egy olyan társaságnak, akire kurvára nem vagy kíváncsi.. már itt megmutatkozik az értelem, és nem ott, hogy egy normális társaság kiselejtezi az olyan embereket, mint te
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 04:37am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 11:31am)
nem az, az allat az intelligensebb mint o, hiszen az allatok nem elnek onpusztito eletmodot, ellentetben benivel aki itt teszi tonkre magat


Mesélj: a nyugtatókkal és kilátástalan álláskereséssel terhelt időszakban milyen élettapasztalatot szereztél, amit kamatoztatni tudnék a kisiklott életem pályára állításánál?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 15 2011 04:38am
Quote (beni @ Nov 15 2011 10:37am)
Mesélj: a nyugtatókkal és kilátástalan álláskereséssel terhelt időszakban milyen élettapasztalatot szereztél, amit kamatoztatni tudnék a kisiklott életem pályára állításánál?


jól érzed magad a fórumon, close enough
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:40am
Quote (AngryBug @ Nov 15 2011 10:36am)
nem értem ez miért önpusztító életmód, egyszerűen élvezi a veled való primitív társalgást :) te itt le vagy alacsonyítva, nem tudom mit vársz, hogyan kezeljenek téged itt az emberek, mellesleg azt se tudom mi a faszt vered itt a nyálad 0-24, rinyálsz mint egy büdös kurva, egy olyan társaságnak, akire kurvára nem vagy kíváncsi.. már itt megmutatkozik az értelem, és nem ott, hogy egy normális társaság kiselejtezi az olyan embereket, mint te


Na, a kis kurva megint, mit szeretnel te nyalgep?
Mitol vagyok en le alacsonyitva?
Mert kevesebb a postom? :D
Vagy mert nem itt elem ki magam? :D
Szanalmas amit irtal te kis ribanc, logjal vissza az iskolaba, meg iskola ido van...
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:42am
Quote (beni @ Nov 15 2011 10:37am)
Mesélj: a nyugtatókkal és kilátástalan álláskereséssel terhelt időszakban milyen élettapasztalatot szereztél, amit kamatoztatni tudnék a kisiklott életem pályára állításánál?


Elfogsz te tudni engem felejteni, vagy orokre kiserteni foglak?
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:49am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 12:42pm)
Elfogsz te tudni engem felejteni, vagy orokre kiserteni foglak?


Kajni, nem érdemes velük törődnöd, disznók elé vetett gyöngy minden mondatod.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:50am
Quote (daneeka10 @ Nov 15 2011 10:49am)
Kajni, nem érdemes velük törődnöd, disznók elé vetett gyöngy minden mondatod.


ja, kosz, vagom, bekene zarni ezt a topicot, semmi ertelme sincsen mar...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 04:51am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 11:50am)
ja, kosz, vagom, bekene zarni ezt a topicot, semmi ertelme sincsen mar...


nem úgy, mint a pala torchos topicodnak

Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:52am
Quote (beni @ Nov 15 2011 10:51am)
nem úgy, mint a pala torchos topicodnak


mi bajod volt azzal, hogy kiraktam egy perf pala torchos topicot?
nezz korbe, mennyivel ertelmetlenebb topicok vannak...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1585960616264Next
Closed New Topic New Poll