d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev15859606162118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2011 11:30am
Quote (Oberon_os @ Feb 6 2011 05:25pm)
és akkor regeljünk oda is? :D

btw valami mini guide jó lenne hozzá :D


ezt töröljétek a gecibe
majd baleee ad rendes linket
elbasztam, sry
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 6 2011 11:33am
Quote (Oberon_os @ 6 Feb 2011 19:25)
és akkor regeljünk oda is? :D

btw valami mini guide jó lenne hozzá :D


Igazából stílus függő. A lényeg az, hogy azt nem szabad, hogy amikor már van egy kis sereged, elkezdesz támadni. Azzal csak elveszíted őket és kicsit megtorpansz. Nálam is ez volt. A townba fejlődtem rendesen, kint meg támadgattam, meg farmolta és a seregem (az elején jelentős része) lehalt. ^^

Lényeg, hogy silot felhúzni és az egységeket szépen sorban fejleszteni.
1. troops megvan, upgrade
2. megvan, upgrade
3. megvan, upgrade

Ezt mehet akár sorba is.
Közben a town hall-t fejleszteni.


Bányáknál ott csesztem el, hogy elején a goldra 20%-ig improveal kellett volna upgradelnem, és csak utána simán. A többi bányánál elég a 10-15% improved upgrade az első váradnál.



Am nekem nem enged nem random locationra adni linket. Így meg foscsi. :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 6 2011 11:47am
Quote (xGurke @ 6 Feb 2011 19:30)
ezt töröljétek a gecibe
majd baleee ad rendes linket
elbasztam, sry


én tudok near location linket krealni, erdekes.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 6 2011 11:51am
Quote (ecneB @ 6 Feb 2011 19:47)
én tudok near location linket krealni, erdekes.


Akkor adj te.. Nekem nem engedi, csak a randomot.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Feb 6 2011 12:08pm
krityó II. 1. pályát nyomom necroval, nem túl nehéz
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 6 2011 12:35pm
Quote (A122 @ 6 Feb 2011 20:08)
krityó II. 1. pályát nyomom necroval, nem túl nehéz


Kifejezetten könnyű map, persze azért elsőre befaileltem építkezéssel. xd
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Feb 6 2011 01:00pm
Lol green player 46 sárkánya levett vmi 120 at a 411 vampire-omból, mondom lehet rossz ötlet volt megtámadni.
Helyette teleportáltam a legközelebbi várhoz, ahová green igyekezett.
A várat nem merte megtámadni, majd kiírta a game, hogy green játékának vége.
Nem volt már vára. :D
Me lucker.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 7 2011 03:02am
Quote (ecneB @ 6 Feb 2011 18:47)
én tudok near location linket krealni, erdekes.


ja, de Te tevével, N4bzorral és velem vagy egy helyen, gondolom bali-gürke-anyd szerója már meKtelt
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 7 2011 03:09am
aranybányánál improve nem megy, szürke az okj!!!!!!!!44

This post was edited by Oberon_os on Feb 7 2011 03:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15859606162118Next
Add Reply New Topic New Poll