Quote (Oberon_os @ 6 Feb 2011 19:25)
és akkor regeljünk oda is?

btw valami mini guide jó lenne hozzá

Igazából stílus függő. A lényeg az, hogy azt nem szabad, hogy amikor már van egy kis sereged, elkezdesz támadni. Azzal csak elveszíted őket és kicsit megtorpansz. Nálam is ez volt. A townba fejlődtem rendesen, kint meg támadgattam, meg farmolta és a seregem (az elején jelentős része) lehalt. ^^
Lényeg, hogy silot felhúzni és az egységeket szépen sorban fejleszteni.
1. troops megvan, upgrade
2. megvan, upgrade
3. megvan, upgrade
Ezt mehet akár sorba is.
Közben a town hall-t fejleszteni.
Bányáknál ott csesztem el, hogy elején a goldra 20%-ig improveal kellett volna upgradelnem, és csak utána simán. A többi bányánál elég a 10-15% improved upgrade az első váradnál.
Am nekem nem enged nem random locationra adni linket. Így meg foscsi.
