Quote (RRC @ Jul 30 2010 09:36pm)
ez a második alkalom, hogy jozef topicjába beírom, hogy 'takarodj' és warnt kapok érte
szóval tudom ajánlani, hogy szóljatok be annak a kövér pöcsnek, ha kell egy tízes
+24 órát is kaptam
olol 2x?:DD
én már 2000x beírtam és 2x nem kaptam még warnt.. :DD
hát ez bizony very sad story.. :S