d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1585960616265Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 31 2010 02:09pm
Quote (sunnymarcell @ 31 May 2010 22:08)
ha predi szavazatai érvényesek, az enyimé is azok



és



ha nem lett volna hosszabítás, enyim lenne a hetedik hely


tanulj meg fogalmazni pls.
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jun 1 2010 01:08am
Quote (xGurke @ 31 May 2010 20:11)
hát ez szánalom, grat mindenkinek


this vouch
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 1 2010 05:44am
Quote (Hero_in @ 30 May 2010 15:32)
jogos. ez az egész nem az egyediségről hanem a szépségről szól
és nem is az alapján kéne szavazni hogy melyik ember a pajtid esetleg melyiket utálod...
innentől kezdve értelmét veszti az egész pedig elég jó ötlet volt


mi van?

Quote (Fezmin @ 30 May 2010 00:00)
Akkor kezdődjön a verseny! :)

Mindenki 1 szavazatot adhat le, és senki nem szavazhat magára, mert sajnos ezesetben a szavazata érvénytelen!

A szavazás úgy történjen, hogy a[B] legszimpatikusabb sig tulajdonosának a nevét postolod! ( Esetlegesen kommentálni is lehet, hogy miért éppen az. )[/B]

A nyertes egyértelműen az lesz, aki a legtöbb szavazatot kapja, és büszkén viselheti a sub többsége által legszebbnek, legjobbnak ítélt Siget. :)

A szavazás hétfő éjjel 00:00-kor ér véget!


A versenyzők:
( Sry, de csak ilyen longcat megoldással tudtam megcsinálni, hogy átlátható is legyen, mert ha postolok 44 linket azt a kutya nem nézi végig. :) )

http://img52.imageshack.us/img52/220/97420480.jpg

És 2 mozgó kép:

kriza:http://img514.imageshack.us/img514/42/1gifi.gif

banyek:http://img338.imageshack.us/img338/8840/rawrch.gif


ebben én nem találom azt, hogy ,,szépségre" megy a dolog, és predi sigje azóta tetszik, hogy először megláttam, mert egyedi, mint ahogy anyd régebbi sigje is tetszett, azis painttel készült.. ez nem a ,,rate my sig" topic ahova bemennek a GFX ,,mesterek" és megvitatják hogy húú itt túl sok a smudge!!4 és egyebek, imo. Teljesen szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, én nem vagyok oda a csilivili sigekért általában, azért egy egyszerű képből kivágott sün az én sigem is, és nem egy ilyen átmachinált izé.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 1 2010 05:51am
Quote (hedgehogsword @ Jun 1 2010 12:44pm)

ebben én nem találom azt, hogy ,,szépségre" megy a dolog, és predi sigje azóta tetszik, hogy először megláttam, mert egyedi, mint ahogy anyd régebbi sigje is tetszett, azis painttel készült.. ez nem a ,,rate my sig" topic ahova bemennek a GFX ,,mesterek" és megvitatják hogy húú itt túl sok a smudge!!4 és egyebek, imo. Teljesen szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, én nem vagyok oda a csilivili sigekért általában, azért egy egyszerű képből kivágott sün az én sigem is, és nem egy ilyen átmachinált izé.


"A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)"

Egyébként meg lehet a szavakon lovagolni, de akkor is mindenki számára egyértelmű, hogy nem a személyétől elvonatkoztatva szavazott az egész cicabaal predire, pláne úgy, hogy egy csomóan kb soha nem postoltak előtte a subra.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 1 2010 05:54am
[x] predi
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 1 2010 05:57am
Quote (beni @ Jun 1 2010 12:51pm)
"A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)"

Egyébként meg lehet a szavakon lovagolni, de akkor is mindenki számára egyértelmű, hogy nem a személyétől elvonatkoztatva szavazott az egész cicabaal predire, pláne úgy, hogy egy csomóan kb soha nem postoltak előtte a subra.


jajj beni, ez már csak szőrszálhasogatás! mindenkinek predié tetszik a legjobban, ennél jobb sig nincs is a subon, ne kérdőjelezd meg
istenem, miért kell neked mindenbe belekötni??
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 1 2010 05:59am
Quote (lacketto @ Jun 1 2010 12:57pm)
jajj beni, ez már csak szőrszálhasogatás! mindenkinek predié tetszik a legjobban, ennél jobb sig nincs is a subon, ne kérdőjelezd meg
istenem, miért kell neked mindenbe belekötni??


kis szarcsimbók vagyok azért, de te sem bírtad volna megállni komment nélkül, MI?, csak kibújtattad a szöget a zsákból :<

Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 1 2010 06:00am
[x] banyek
sztem tök aranyos rajta a szörnyike :D
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jun 1 2010 06:15am
Quote (hedgehogsword @ 1 Jun 2010 12:44)
mi van?



ebben én nem találom azt, hogy ,,szépségre" megy a dolog, és predi sigje azóta tetszik, hogy először megláttam, mert egyedi, mint ahogy anyd régebbi sigje is tetszett, azis painttel készült.. ez nem a ,,rate my sig" topic ahova bemennek a GFX ,,mesterek" és megvitatják hogy húú itt túl sok a smudge!!4 és egyebek, imo. Teljesen szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, én nem vagyok oda a csilivili sigekért általában, azért egy egyszerű képből kivágott sün az én sigem is, és nem egy ilyen átmachinált izé.


ezt kár volt süni...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 1 2010 06:33am
Quote (hedgehogsword @ 1 Jun 2010 13:44)
mi van?



ebben én nem találom azt, hogy ,,szépségre" megy a dolog, és predi sigje azóta tetszik, hogy először megláttam, mert egyedi, mint ahogy anyd régebbi sigje is tetszett, azis painttel készült.. ez nem a ,,rate my sig" topic ahova bemennek a GFX ,,mesterek" és megvitatják hogy húú itt túl sok a smudge!!4 és egyebek, imo. Teljesen szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, én nem vagyok oda a csilivili sigekért általában, azért egy egyszerű képből kivágott sün az én sigem is, és nem egy ilyen átmachinált izé.


hát ezt most fájt elolvasni
végülis a címben sincs benne hogy szépségre menne
nem, nincs.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1585960616265Next
Add Reply New Topic New Poll