Quote (hedgehogsword @ Jun 1 2010 12:44pm)
ebben én nem találom azt, hogy ,,szépségre" megy a dolog, és predi sigje azóta tetszik, hogy először megláttam, mert egyedi, mint ahogy anyd régebbi sigje is tetszett, azis painttel készült.. ez nem a ,,rate my sig" topic ahova bemennek a GFX ,,mesterek" és megvitatják hogy húú itt túl sok a smudge!!4 és egyebek, imo. Teljesen szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, én nem vagyok oda a csilivili sigekért általában, azért egy egyszerű képből kivágott sün az én sigem is, és nem egy ilyen átmachinált izé.
"A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)"
Egyébként meg lehet a szavakon lovagolni, de akkor is mindenki számára egyértelmű, hogy nem a személyétől elvonatkoztatva szavazott az egész cicabaal predire, pláne úgy, hogy egy csomóan kb soha nem postoltak előtte a subra.