d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev15859606162217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 28 2010 10:54am
tvt?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 28 2010 11:00am
Hát csúnyán megvertek minket.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 28 2010 11:02am
Quote (josheide @ 28 May 2010 18:00)
Hát csúnyán megvertek minket.


y , de azért ők elég másfajta duelt játszanak :DDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 28 2010 11:03am
Quote (Anamy @ 28 May 2010 19:02)
y , de azért ők elég másfajta duelt játszanak :DDD


?? mire gondolsz?
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 28 2010 11:03am
Quote (josheide @ May 28 2010 07:00pm)
Hát csúnyán megvertek minket.


keveset gyakoroltatok ;)
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 28 2010 11:04am
Quote (josheide @ 28 May 2010 18:03)
?? mire gondolsz?


a legit duel és ők ég és föld
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 28 2010 11:04am
Quote (xriox @ 28 May 2010 19:03)
keveset gyakoroltatok ;)


Nem tudok necroval játszani :c
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 28 2010 11:45am
Quote (Anamy @ May 28 2010 07:04pm)
a legit duel és ők ég és föld


mi nem volt legit? life potikat ittak ? :P
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 28 2010 11:50am
Quote (xriox @ 28 May 2010 18:45)
mi nem volt legit? life potikat ittak ? :P


ama : sarokban áll , hoty van rajta
hammer : hotyban smithel , fohol
barb : ench /ami ebben a ligában banned , hiába nl../
necro : 99 % , hogy tokent fog használni , mert nem hiszem pl , hogy egy assa + druid ellen ~lvl 10es psn novával fog menni :DD
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 28 2010 12:02pm
Quote (Anamy @ 28 May 2010 19:50)
ama : sarokban áll , hoty van rajta
hammer : hotyban smithel , fohol
barb : ench /ami ebben a ligában banned , hiába nl../
necro : 99 % , hogy tokent fog használni , mert nem hiszem pl , hogy egy assa + druid ellen ~lvl 10es psn novával fog menni :DD


akkor talán reproltolni kéne öket
Go Back To Magyar Topic List
Prev15859606162217Next
Add Reply New Topic New Poll