d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1585960616269Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 19 2011 05:25am
Quote (vtibor @ 19 Mar 2011 10:22)
kiprobaltam a smithinget meg a runecraftot.
hat egyiksem egy gyors skill meg ugy sem ha telepakolom az invet a sok szaladgalas miatt.

e: miert van az hogy az auto-retailate onra van kapcsolva es egy ideig mukodik is hogy automatice tamadok (vagyis ezzel nem is lenne gond) de a mob amit leutok ikszedik respawn utan nem tamad ram automatikusan.


ez mindig így van, ha sokáig vagy egy helyen, akkor már nem lesznek "agresszívak". ha elfutsz odáig, hogy már a minimapen se látszódnak, aztán vissza, akkor megint agresszívak lesznek
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 19 2011 07:00am
Quote (tevetava @ 19 Mar 2011 13:25)
ez mindig így van, ha sokáig vagy egy helyen, akkor már nem lesznek "agresszívak". ha elfutsz odáig, hogy már a minimapen se látszódnak, aztán vissza, akkor megint agresszívak lesznek


koszi.
kozben csinaltam sutit, jo xp csak maceras mire az ember osszehozza. :(
marad a halaszat. gyorsabban lehet vele fejlodni.
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 19 2011 02:42pm
Quote (tevetava @ 18 Mar 2011 23:54)
vannak ilyen új dropok elvileg, amik csak wealthel jönnek, pl srácnak mellettem dobott egy iron dragon 200 noted battlestaves-t. meg ilyen 2.5k yew logokról beszélnek



:D
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Mar 20 2011 06:25am
Na megvan : D

This post was edited by Tommy_hun on Mar 20 2011 06:39am
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Mar 20 2011 06:44am
Na itt az ideje megtanulni pkzni Dragon dagger-el. :D



-2 set....a faszom a sok safer nyomorékban...pedig csak 100k-t riskelnek de mégis úgy safelek mintha 300m lenne..

This post was edited by Tommy_hun on Mar 20 2011 07:01am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 20 2011 07:42am
Quote (Tommy_hun @ 20 Mar 2011 13:44)
Na itt az ideje megtanulni pkzni Dragon dagger-el. :D

http://i55.tinypic.com/akxs82.jpg

-2 set....a faszom a sok safer nyomorékban...pedig csak 100k-t riskelnek de mégis úgy safelek mintha 300m lenne..


hmm.. ez szép :o

én pure rangedet szeretnék, 1 def 1 prayer. Csak az a gond,hogy akkor Ava's acc kilőve.
Megéri ~+3 combat? mert akkor felvinném 25-re a prayert a protect-es cucchoz

This post was edited by Ghostmasterq on Mar 20 2011 07:44am
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Mar 20 2011 07:52am
Quote (Ghostmasterq @ Mar 20 2011 01:42pm)
hmm.. ez szép :o

én pure rangedet szeretnék, 1 def 1 prayer. Csak az a gond,hogy akkor Ava's acc kilőve.
Megéri ~+3 combat? mert akkor felvinném 25-re a prayert a protect-es cucchoz


hát nemtom, szerintem igen, jó ez a dds is csak még nem nagyon megy a specelés mert gmault szoktam meg :S
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Mar 20 2011 11:06am
43-as rangeddel és 2K iron arrowwal hol érdemes tréningelni?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 20 2011 11:43am
Quote (Tommy_hun @ 20 Mar 2011 13:44)
Na itt az ideje megtanulni pkzni Dragon dagger-el. :D

http://i55.tinypic.com/akxs82.jpg

-2 set....a faszom a sok safer nyomorékban...pedig csak 100k-t riskelnek de mégis úgy safelek mintha 300m lenne..


amúgy mirt nem dragon dagger (p++)-t használsz?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 20 2011 06:06pm
istenem ez a játék összetettebb,mint a legtöbb mmorpg,és még le is köt. buzi addiktív játék,holnap egésznap ezt fogom tolni :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1585960616269Next
Add Reply New Topic New Poll