Quote (tevetava @ 19 Mar 2011 13:25)
ez mindig így van, ha sokáig vagy egy helyen, akkor már nem lesznek "agresszívak". ha elfutsz odáig, hogy már a minimapen se látszódnak, aztán vissza, akkor megint agresszívak lesznek
koszi.
kozben csinaltam sutit, jo xp csak maceras mire az ember osszehozza.

marad a halaszat. gyorsabban lehet vele fejlodni.