Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 05:49pm)
nem nagyon lehetett volna jobban csinalni
mikor pont jokor ultiztam akkor se nyertuk az 5v5 fightot
tiny + behemot + enigma, eselyes hogy valaha is nyerunk 5v5ot : D
elofordul ilyen minden karival : ))))))9
de ha mar ilyen peldakat emlegetsz, azert amikor te + farki voltatok 1 lanen lent, en meg miranaval 2 arrowbol mindkettotoket megoltem meg a 3. perc elott, konnyeket csalt aszemembe : ))))))) mellettem talan demented shaman volt 1 lanen, te meg madman mmm
tényleg nem értem minek hozod fel ezeket példákat, főleg hogy kb ez a 2 volt, most ezzel mi a célod??

mégis mit kezdjek madmannal mirana meg demented shaman ellen? annyira buta vagy...még ha valami hasonló esélyű ranged heroval lettem volna...na mind1, amúgy én ilyenre nem emlékszem, lehet hogy a beteg agyad szüleménye
amúgy te hozod fel állandóan ugyanazokat a példákat, volt 2-3 game amiben vesztettünk és akkor most én vagyok a szar, vagy micsoda?