d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev15859606162828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:45pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 05:49pm)
nem nagyon lehetett volna jobban csinalni
mikor pont jokor ultiztam akkor se nyertuk az 5v5 fightot
tiny + behemot + enigma, eselyes hogy valaha is nyerunk 5v5ot : D

elofordul ilyen minden karival : ))))))9
de ha mar ilyen peldakat emlegetsz, azert amikor te + farki voltatok 1 lanen lent, en meg miranaval 2 arrowbol mindkettotoket megoltem meg a 3. perc elott, konnyeket csalt aszemembe :  ))))))) mellettem talan demented shaman volt 1 lanen, te meg madman mmm


tényleg nem értem minek hozod fel ezeket példákat, főleg hogy kb ez a 2 volt, most ezzel mi a célod?? :D
mégis mit kezdjek madmannal mirana meg demented shaman ellen? annyira buta vagy...még ha valami hasonló esélyű ranged heroval lettem volna...na mind1, amúgy én ilyenre nem emlékszem, lehet hogy a beteg agyad szüleménye
amúgy te hozod fel állandóan ugyanazokat a példákat, volt 2-3 game amiben vesztettünk és akkor most én vagyok a szar, vagy micsoda?
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:46pm
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 07:45pm)
tényleg nem értem minek hozod fel ezeket példákat, főleg hogy kb ez a 2 volt, most ezzel mi a célod?? :D
mégis mit kezdjek madmannal mirana meg demented shaman ellen? annyira buta vagy...még ha valami hasonló esélyű ranged heroval lettem volna...na mind1, amúgy én ilyenre nem emlékszem, lehet hogy a beteg agyad szüleménye
amúgy te hozod fel állandóan ugyanazokat a példákat, volt 2-3 game amiben vesztettünk és akkor most én vagyok a szar, vagy micsoda?


pl nem kapod be a 4 seces stunt, mikor lemegyek balra megnezni a runat szamitassz ra hogy arrow fog jonni, alapdolgok
amugy azert hoztam fel mert te mar 0-2-2 fara vered ^^
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:49pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 06:46pm)
pl nem kapod be a 4 seces stunt, mikor lemegyek balra megnezni a runat szamitassz ra hogy arrow fog jonni, alapdolgok
amugy azert hoztam fel mert te mar 0-2-2 fara vered ^^


én nem verem semmire, dotában milliószor kaptál ki, szétfeedelted az agyamat, mégsem hoztam fel egyetlen példát sem, mert minek? ettől nem lesz nagyobb a farkam
olyan alapdolgokra mindig figyelek, sosem szopom be, ne találj már ki mindent te szar
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 18 2009 12:49pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 18 Dec 2009 18:49)
nem nagyon lehetett volna jobban csinalni
mikor pont jokor ultiztam akkor se nyertuk az 5v5 fightot
tiny + behemot + enigma, eselyes hogy valaha is nyerunk 5v5ot : D

elofordul ilyen minden karival : ))))))9
de ha mar ilyen peldakat emlegetsz, azert amikor te + farki voltatok 1 lanen lent, en meg miranaval 2 arrowbol mindkettotoket megoltem meg a 3. perc elott, konnyeket csalt aszemembe :  ))))))) mellettem talan demented shaman volt 1 lanen, te meg madman mmm


arra a gamere határozottan emlékszem, hogy összesen 1x találtál el a nyiladdal kb. 15. perc körül, s az összes többit kikerültem :D
szal nehezen öltél meg kettőnket 3. perc előtt


sikerült connectelni, szerverek offline-ok :C
elméletileg 20 percen belül lehet majd tolni

This post was edited by farki on Dec 18 2009 12:52pm
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:52pm
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 07:49pm)
én nem verem semmire, dotában milliószor kaptál ki, szétfeedelted az agyamat, mégsem hoztam fel egyetlen példát sem, mert minek? ettől nem lesz nagyobb a farkam
olyan alapdolgokra mindig figyelek, sosem szopom be, ne találj már ki mindent te szar


nem talaltam ki semmit, minden amit irtam ugy volt :)

Quote (farki @ Dec 18 2009 07:49pm)
arra a gamere határozottan emlékszem, hogy összesen 1x találtál el a nyiladdal kb. 15. perc körül, s az összes többit kikerültem :D
szal nehezen öltél meg kettőnket 3. perc előtt


mindketten halottak lettetek 3. perc elott, te lettel a firstblood, kozvetlen utana rezsi
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:52pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 07:52pm)
nem talaltam ki semmit, minden amit irtam ugy volt :)



mindketten halottak lettetek 3. perc elott, te lettel a firstblood, kozvetlen utana rezsi


aztan lanet csereltetek syllel : )))))
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:53pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 06:52pm)
nem talaltam ki semmit, minden amit irtam ugy volt :)



mindketten halottak lettetek 3. perc elott, te lettel a firstblood, kozvetlen utana rezsi


még jó hogy erre csak te emlékszel egyedül :DDDDDDDD
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 18 2009 12:53pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 18 Dec 2009 19:52)
nem talaltam ki semmit, minden amit irtam ugy volt :)



mindketten halottak lettetek 3. perc elott, te lettel a firstblood, kozvetlen utana rezsi


és én milyen heroval votlam?
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:53pm
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 07:53pm)
még jó hogy erre csak te emlékszel egyedül :DDDDDDDD


pedig kurvara igy volt : ))))))
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:54pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 06:53pm)
pedig kurvara igy volt : ))))))


és ha így lett volna akkor mi lenne? :DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev15859606162828Next
Add Reply New Topic New Poll