Quote (Vismajor @ 20 Apr 2010 21:38)
nem sírok, a helyzeteket bírótól függetlenül bekellett volna rúgni
de amit ez a "játékvezető" művelt az abszolút színvonaltalan volt
amugy nagyon ... legalább 2 tizenegyest megkellett volna adni a barcának

meg kb 10 szabadrugást befelé .. de ne parázz a Camp Nouban simán tovább megyünk;) ofc 4-1 a barcának

amugy nálam most jött el az a pillanat hogy módosítanám a barca támadósorát ... Ibrat levenném helyére meg beraknám vagy Bojan(megérdemli) vagy Henryt. Guardiola meg elmehet .. alig utasítja az együttesét arra hogy mit kellene csinálniuk .. már ez a 3. meccs amikor azt látom hogy Henry ott áll az alapvonal mellett és utasításokkal látja el a csapatot az egész meccs alatt...
1:3-mal meg az inter faszra sem megy emlékezzünk csak a csoportkörre sima 2:0 lett a camp nouba.