d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev15859606162382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 20 2010 02:07pm
Quote (szabika @ 20 Apr 2010 22:05)
kezdd jó lenni a meccs :)
orálisan megleckéztetik a barcát :)
mostmár nyugottan megyek aludni :)

sztem még befér egy
:)


akár kettő is :)

mondjuk eddig annyira nem fosom össze magam az izgalomtól, már ami a továbbjutást illeti, 2-0ra simán nyerhet otthon a barca, de ha mondjuk még 1-2 gólt pöttyintene az inter... :rolleyes:
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 20 2010 02:08pm
3-1 Yeah
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 20 2010 02:09pm
Quote (championmath @ 20 Apr 2010 22:08)
3-1 Yeah


ORLY?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 20 2010 02:36pm
büdös kurva anyját ennek a bírónak bazdmeg
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 20 2010 02:37pm
Quote (Vismajor @ 20 Apr 2010 22:36)
büdös kurva anyját ennek a bírónak bazdmeg


úgyis továbbmentek, nesírjá
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 20 2010 02:38pm
Quote (bajcli @ Apr 20 2010 09:37pm)
úgyis továbbmentek, nesírjá


nem sírok, a helyzeteket bírótól függetlenül bekellett volna rúgni
de amit ez a "játékvezető" művelt az abszolút színvonaltalan volt
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 20 2010 02:44pm
Quote (bajcli @ Apr 20 2010 09:37pm)
úgyis továbbmentek, nesírjá


ad1

Quote (Vismajor @ Apr 20 2010 09:38pm)
nem sírok, a helyzeteket bírótól függetlenül bekellett volna rúgni
de amit ez a "játékvezető" művelt az abszolút színvonaltalan volt


nincs tökéletes bíró, nem kell szidni :/
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 21 2010 01:53am
Quote (Vismajor @ 20 Apr 2010 21:38)
nem sírok, a helyzeteket bírótól függetlenül bekellett volna rúgni
de amit ez a "játékvezető" művelt az abszolút színvonaltalan volt


hát igen
a bironak volt tévedése a meccsen jo pár sajnos

bár én mindig is mondtam hogy nem nyerhet mindig a barca sem :s

és azért nem lesz az olyan egyszerű vissazvágó sem imo :s
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 21 2010 03:40am
Quote (Vismajor @ 20 Apr 2010 21:38)
nem sírok, a helyzeteket bírótól függetlenül bekellett volna rúgni
de amit ez a "játékvezető" művelt az abszolút színvonaltalan volt


amugy nagyon ... legalább 2 tizenegyest megkellett volna adni a barcának ;) meg kb 10 szabadrugást befelé .. de ne parázz a Camp Nouban simán tovább megyünk;) ofc 4-1 a barcának ;) amugy nálam most jött el az a pillanat hogy módosítanám a barca támadósorát ... Ibrat levenném helyére meg beraknám vagy Bojan(megérdemli) vagy Henryt. Guardiola meg elmehet .. alig utasítja az együttesét arra hogy mit kellene csinálniuk .. már ez a 3. meccs amikor azt látom hogy Henry ott áll az alapvonal mellett és utasításokkal látja el a csapatot az egész meccs alatt...

1:3-mal meg az inter faszra sem megy emlékezzünk csak a csoportkörre sima 2:0 lett a camp nouba.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 21 2010 07:04am
Quote (ZeNoR @ Apr 21 2010 11:40am)
amugy nagyon ... legalább 2 tizenegyest megkellett volna adni a barcának ;) meg kb 10 szabadrugást befelé .. de ne parázz a Camp Nouban simán tovább megyünk;) ofc 4-1 a barcának ;) amugy nálam most jött el az a pillanat hogy módosítanám a barca támadósorát ... Ibrat levenném helyére meg beraknám vagy Bojan(megérdemli) vagy Henryt. Guardiola meg elmehet ..alig utasítja az együttesét arra hogy mit kellene csinálniuk .. már ez a 3. meccs amikor azt látom hogy Henry ott áll az alapvonal mellett és utasításokkal látja el a csapatot az egész meccs alatt...

1:3-mal meg az inter faszra sem megyemlékezzünk csak a csoportkörre sima 2:0 lett a camp nouba.


Szerintem Guardiola is örülne ha fele olyan okos lenne elöre mint te utólag.

1:3 mal ,,faszra sem megy" akkor mivel menne valamire? Szerintem meg elég nagy az esélye ,hogy kiüsse a barcát.

This post was edited by championmath on Apr 21 2010 07:05am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15859606162382Next
Add Reply New Topic New Poll