Quote (Ad4mz @ Sun, 6 Sep 2009, 19:47)
itthon ülök...
hamutál az asztalon...
10es pakk mellete..
2 joint a hamutálba..
1 a kezembe
egy doboz kék viceroy a monitor mellet
pizza elöttem .. még megvan a fele
.. kurvakész vagyok xD
ezt te irtad régen nem...?
/e nerztomi korrigált, mikes írta
This post was edited by lacketto on Sep 6 2009 12:49pm