d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev158596061623048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 6 2009 12:47pm
Quote (megyad @ Sun, Sep 6 2009, 07:41pm)
tul aktiv szpemer vagy


nincs mit tennem :c
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 6 2009 12:47pm
itthon ülök...

hamutál az asztalon...
10es pakk mellete..
2 joint a hamutálba..
1 a kezembe
egy doboz kék viceroy a monitor mellet
pizza elöttem .. még megvan a fele

.. kurvakész vagyok xD
Member
Posts: 10,719
Joined: Jan 21 2008
Gold: 570.01
Sep 6 2009 12:48pm
Quote (szabika @ Sun, Sep 6 2009, 06:47pm)
nincs mit tennem :c


Logout
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 6 2009 12:48pm
Quote (Ad4mz @ Sun, 6 Sep 2009, 19:47)
itthon ülök...

hamutál az asztalon...
10es pakk mellete..
2 joint a hamutálba..
1 a kezembe
egy doboz kék viceroy a monitor mellet
pizza elöttem .. még megvan a fele

.. kurvakész vagyok xD


annyi 8d
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 6 2009 12:48pm
Quote (Ad4mz @ Sun, Sep 6 2009, 07:47pm)
itthon ülök...

hamutál az asztalon...
10es pakk mellete..
2 joint a hamutálba..
1 a kezembe
egy doboz kék viceroy a monitor mellet
pizza elöttem .. még megvan a fele

.. kurvakész vagyok xD


kene enni nekem is valamit mar
de egyedul felek elmenni a tescoba
rici :c
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 6 2009 12:49pm
Quote (Ad4mz @ Sun, 6 Sep 2009, 19:47)
itthon ülök...

hamutál az asztalon...
10es pakk mellete..
2 joint a hamutálba..
1 a kezembe
egy doboz kék viceroy a monitor mellet
pizza elöttem .. még megvan a fele

.. kurvakész vagyok xD


ezt te irtad régen nem...?

/e nerztomi korrigált, mikes írta

This post was edited by lacketto on Sep 6 2009 12:49pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 6 2009 12:49pm
Elmentem a kocsmába tegnap és visszakértem a bizonyítványomat amit részegen ott felejtettem. (Ami azért volt nálam mert a haveromnál maradt és megkértem hogy este amikor megyünk kocsmázni hozza el de így vissza gondolva elég rossz ötlet volt.) De szerencsére meg volt és a könyvem is, bár pultos csaj felhántorgatta hogy miért van rossz magatartásom minden évben, mert megnézte. :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 6 2009 12:51pm
Quote (ElCapitano @ Sun, Sep 6 2009, 07:49pm)
Elmentem a kocsmába tegnap és visszakértem a bizonyítványomat amit részegen ott felejtettem. (Ami azért volt nálam mert a haveromnál maradt és megkértem hogy este amikor megyünk kocsmázni hozza el de így vissza gondolva elég rossz ötlet volt.) De szerencsére meg volt és a könyvem is, bár pultos csaj felhántorgatta hogy miért van rossz magatartásom minden évben, mert megnézte. :D


Egy kocsmában ezt nehéz kimagyarázni :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 6 2009 12:53pm
Quote (beni @ Sun, 6 Sep 2009, 19:51)
Egy kocsmában ezt nehéz kimagyarázni :D


Még jó hogy nem kellett újat igényelnem.
Új szakközépiskolai bizonyítvány igénylésének oka: "A tanuló alkohol mámoros állapotban egy italmérés asztalán felejtette"

This post was edited by ElCapitano on Sep 6 2009 12:54pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 6 2009 01:17pm
Quote (ElCapitano @ Sun, Sep 6 2009, 07:53pm)
Még jó hogy nem kellett újat igényelnem.
Új szakközépiskolai bizonyítvány igénylésének oka: "A tanuló alkohol mámoros állapotban egy italmérés asztalán felejtette"


megmondalak otthon bibibibibibibibi
Go Back To Magyar Topic List
Prev158596061623048Next
Closed New Topic New Poll