d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev15859606162162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 24 2008 05:12am
alig jarok jspre,a tobbiek meg nem irnak ide,ugyhogy valaszolnom sincs mire ^^
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Aug 24 2008 05:54am
http://myanimelist.net/anime.php?id=3358
nem rég kezdtem el nem rossz eddig tetszik.
Műfaj: Vígjáték, Akció, Kaland, Dráma
lehet spoiler:





Történet: Renjou Kuhouin igen befolyásos ember, de ő is eltörpül a Nagyapa mellett, aki az egész szervezetet irányítja. Renjou rosszul házasodott, ezért ki akarják tagadni a belső házból. Hogy ez ne történjen meg, el kell hagynia gyermeke anyját, Souju Kuhouin-t, és el kell vennie egy másik nőt. Kazuko Kuhouin nagyon rosszul bánik a kislánnyal és azzal a cseléddel, aki egész végig a kislány mellett van, így egy nap Murasaki Kuhouint elrabolja egy szervezet, akinek a feje Benika Juuzawa.

Murasaki még csak egy hét éves kislány, aki eddig nem ismerte a külvilágot, és semmilyen szabályt, ami erre a világra vonatkozik. Benika a lányt egy Shinkurou Kurenai nevű középiskolás fiúra hagyja. Az ő feladata megvédeni a kislányt minden veszélytől. Kurenai foglalkozását tekintve egy mediátor, akinek az a feladata, hogy megvédje a kijelölt személyt bármi áron. De hát szegény diák eléggé lepukkant helyen lakik, és még soha nem volt nála huzamosabb ideig egy idegesítő kislány. Ráadásul szomszédjai sem bizalomgerjesztő emberek. És a lakása is eléggé kicsi két ember számára, azaz egy helyen van minden, a konyha, a nappali, a háló, és fürdőszoba nincs is (ha fürödnie kell, akkor elmegy egy fürdőházba). Így nem igazán akarja elvállalni, hogy a kislányra vigyázzon, mert nincsenek meg az adott körülmények, hogy ők ketten jól tudjanak élni. Igaz, kap pénzt a szolgálatért, de egy kislányra sokat kell költeni...

Murasakit elszomorítja, amit hall és nem akar máshoz kerülni. Végül Kurenai beleegyezik és elfogadja a feladatot, hogy bármi áron megvédi a kislányt. És így kezdődik el a tizenhat éves srác és a hét éves kislány története. Mindkét fél számára nagyon tanulságos lesz ez az együttélés, hisz sokat tanulnak egymásról és az emberi kapcsolatokról.

This post was edited by maybeimhere on Aug 24 2008 05:57am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 25 2008 01:27am
Durvul a Code geass ohmy.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 25 2008 04:44am
Quote (Vharimatras @ Mon, 25 Aug 2008, 09:27)
Durvul a Code geass ohmy.gif


alap
epic series ^^
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 25 2008 04:03pm
btw [spoiler] az mekkora lol,h Anya magyarul anyat jelent es most derult ki,h Anya Lelouch anyja ^^ [/spoiler]

This post was edited by Rawen on Aug 25 2008 04:08pm
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2008 05:52am
Quote (Rawen @ Tue, 26 Aug 2008, 00:03)
btw [spoiler] az mekkora lol,h Anya magyarul anyat jelent es most derult ki,h Anya Lelouch anyja ^^ [/spoiler]


jaja azon én is meglepődtem^^

btw ez a Tengen Toppa Gurren Lagann kibaszott jó!
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 31 2008 07:15pm
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GEEEECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII COOOOOOODEEEE GEEEEEEEEAAAAAAAAAAASSSSSSS GGEEEEEEEEEEEECCCCCCCCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
BAAAAAAAAZZZZZZZZZZDMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Aug 31 2008 07:17pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 1 Sep 2008, 03:15)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GEEEECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII COOOOOOODEEEE GEEEEEEEEAAAAAAAAAAASSSSSSS GGEEEEEEEEEEEECCCCCCCCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII          ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
BAAAAAAAAZZZZZZZZZZDMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG


mi?biggrin.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 08:02am
Quote (Vharimatras @ Mon, 1 Sep 2008, 03:15)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GEEEECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII COOOOOOODEEEE GEEEEEEEEAAAAAAAAAAASSSSSSS GGEEEEEEEEEEEECCCCCCCCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII          ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
BAAAAAAAAZZZZZZZZZZDMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG


most ertem haza,mar szedem remelem hasonlo lesz a hatas biggrin.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 1 2008 08:16am
Quote (Rawen @ Mon, Sep 1 2008, 03:02pm)
most ertem haza,mar szedem remelem hasonlo lesz a hatas biggrin.gif


na milyen volt a hatás?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15859606162162Next
Add Reply New Topic New Poll