Quote (CyberPunk666 @ Dec 9 2011 12:48am)
lehalt a szerver,... akkor inkább megyek aludni.
Monkot is elkezdtem, eddig izai hammerpala feelingje van. A wizzard is jól sebez és ha esik egy jó cucc, már 1 hitel mindenkit (igen tudom, hogy low level és béta), de a bétában eddig sokkal hatásosabb aoe sebzése van a monknak.
bun volna aludni mikor d3 betad van
