d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15885895905915924114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 8 2011 02:45pm
Quote (ecneB @ 8 Dec 2011 21:44)
GECINAGY TROLL VAGY, mivel jól végezted a munkád kapsz egy virtuális parasztmatricát a homlokodra..


szerintem vicces ahogy ugrasz szinte minden postomra
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 8 2011 02:46pm
Quote (Rawen @ 8 Dec 2011 22:45)
szerintem vicces ahogy ugrasz  szinte minden postomra


ugrok
de csak az egetrengetoen faszrago idiota postjaidra..

This post was edited by ecneB on Dec 8 2011 02:51pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 8 2011 02:52pm
Quote (Rezs @ 8 Dec 2011 21:41)
hajjámeg cp, énisakarok bétát :(((((((((((((


én is
de elsőnek egy olyan gépet amin fut :D
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 8 2011 04:46pm
valyon itt lesz valami "Diablo Walks the Earth"-höz hasonlo dolog szerintetek?:)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 8 2011 04:48pm
lehalt a szerver,... akkor inkább megyek aludni.

Monkot is elkezdtem, eddig izai hammerpala feelingje van. A wizzard is jól sebez és ha esik egy jó cucc, már 1 hitel mindenkit (igen tudom, hogy low level és béta), de a bétában eddig sokkal hatásosabb aoe sebzése van a monknak.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Dec 9 2011 04:49am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 9 2011 12:48am)
lehalt a szerver,... akkor inkább megyek aludni.

Monkot is elkezdtem, eddig izai hammerpala feelingje van. A wizzard is jól sebez és ha esik egy jó cucc, már 1 hitel mindenkit (igen tudom, hogy low level és béta), de a bétában eddig sokkal hatásosabb aoe sebzése van a monknak.


bun volna aludni mikor d3 betad van :mellow:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 9 2011 04:54am
Quote (meatyowllegs @ 9 Dec 2011 12:49)
bun volna aludni mikor d3 betad van :mellow:


Nem mindenkinek egy számítógépes játék teszi ki az életét veled ellentétben.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Dec 9 2011 04:57am
Quote (TouchCow @ Dec 9 2011 12:54pm)
Nem mindenkinek egy számítógépes játék teszi ki az életét veled ellentétben.


orulok, hogy ezt te dontod el :mellow: hogy nekem mi teszi ki az eletemet :mellow: nem is jatszok semmivel atm, de orulok hogy ilyen tajekozott vagy
:mellow: :mellow:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 9 2011 04:58am
Quote (meatyowllegs @ 9 Dec 2011 12:57)
orulok, hogy ezt te dontod el :mellow: hogy nekem mi teszi ki az eletemet :mellow: nem is jatszok semmivel atm, de orulok hogy ilyen tajekozott vagy
:mellow:  :mellow:


aha
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Dec 9 2011 05:02am
Quote (TouchCow @ Dec 9 2011 12:58pm)
aha


ellentetben veled
aki egesz nap l2zik
Go Back To Magyar Topic List
Prev15885895905915924114Next
Closed New Topic New Poll