Nagyon adja a játék, szerintem megéri megvenni, igazi nagyon fasza hangulat, van olyan jó, mint anno a d2 volt...
A béta borzasztóan rövid... de nagyon nagyon..
Aki szerint nem elég "dark" a játék, azoknak mondom, hogy az, ha ennél sötétebb lenne, nem lehetne rendesen játszani, így is sok helyszínen alig van fény és köd/füst van hozzá..


This post was edited by CyberPunk666 on Dec 8 2011 02:15pm