d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15875885895905914114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Dec 8 2011 07:43am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 7 2011 10:29pm)
KAPTAM BÉTÁÁÁÁT!!

ennyit a vizsgaidőszakról...


halj meg

inb4 warn
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 8 2011 02:13pm
Nagyon adja a játék, szerintem megéri megvenni, igazi nagyon fasza hangulat, van olyan jó, mint anno a d2 volt...

A béta borzasztóan rövid... de nagyon nagyon..


Aki szerint nem elég "dark" a játék, azoknak mondom, hogy az, ha ennél sötétebb lenne, nem lehetne rendesen játszani, így is sok helyszínen alig van fény és köd/füst van hozzá..







This post was edited by CyberPunk666 on Dec 8 2011 02:15pm
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 8 2011 02:19pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Dec 2011 22:13)
Aki szerint nem elég "dark" a játék, azoknak mondom, hogy az, ha ennél sötétebb lenne, nem lehetne rendesen játszani, így is sok helyszínen alig van fény és köd/füst van hozzá..

sztem nem a sötétséggel van a gond, hanem a színekkel és a tónusokkal
meg még egy pár dologgal :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 8 2011 02:20pm
Quote (Sup3RN0Va @ 8 Dec 2011 21:19)
sztem nem a sötétséggel van a gond, hanem a színekkel és a tónusokkal
meg még egy pár dologgal :D


szerintem, játék közben nagyon is jól néz ki és jó hangulatot csinál... persze izlések és pofonok, de egész más hatása van játék közben, mint képeken, youtube videókon...
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 8 2011 02:39pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Dec 2011 21:13)
Nagyon adja a játék, szerintem megéri megvenni, igazi nagyon fasza hangulat, van olyan jó, mint anno a d2 volt...

A béta borzasztóan rövid... de nagyon nagyon..


Aki szerint nem elég "dark" a játék, azoknak mondom, hogy az, ha ennél sötétebb lenne, nem lehetne rendesen játszani, így is sok helyszínen alig van fény és köd/füst van hozzá..
http://i41.tinypic.com/2n66rut.jpg


http://i44.tinypic.com/nef0b9.jpg

http://i42.tinypic.com/mauwz8.jpg


faszverés
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 8 2011 02:40pm
Quote (Rawen @ 8 Dec 2011 22:39)
faszverés


Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 8 2011 02:41pm
Quote (Rawen @ 8 Dec 2011 21:39)
faszverés


bocs, hogy megmutattam a játékot.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 8 2011 02:41pm
hajjámeg cp, énisakarok bétát :(((((((((((((
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 8 2011 02:42pm
Quote (ecneB @ 8 Dec 2011 21:40)
http://1.imgland.net/IK5I9.png


Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 8 2011 02:44pm
Quote (Rawen @ 8 Dec 2011 22:42)


GECINAGY TROLL VAGY, mivel jól végezted a munkád kapsz egy virtuális parasztmatricát a homlokodra..

This post was edited by ecneB on Dec 8 2011 02:44pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15875885895905914114Next
Closed New Topic New Poll