d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15865875885895901468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 6 2014 12:38pm
Quote (Anarkin @ Oct 6 2014 07:36pm)
itt ülök az irodában és egy orosz a telefonba, üvöltő hangerőn beszél

> jönnek utánad CS-ből


Üvölts vissza hogy CYKA BLJAT SOSI PIZDEC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 6 2014 12:40pm
Quote (Karan2_Returned @ 6 Oct 2014 20:38)
Üvölts vissza hogy CYKA BLJAT SOSI PIZDEC


:DDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 6 2014 03:20pm
http://index.hu/belfold/2014/10/06/pap_a_templomban_szavazzanak_a_fideszre/



mennyi dzsihadot kell vezessek majd...


http://index.hu/belfold/2014/10/06/elsodort_egy_gyereket_ki_akartak_rangatni_a_kocsibol/


Az ilyen tortenetekkel is kezdeni kene vmit.

This post was edited by josheide on Oct 6 2014 03:23pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 02:16am
Quote (RRC @ Oct 6 2014 06:34pm)
mi lesz ebből az országból, úristen

hogy lehet ebből az emberből képviselő??? és még lehet meg is választják


úgy, hogy nincs szakmai feltétele annak törvényileg sem, hogy valaki képviselő/politikus legyen
ezen kéne legelőször változtatni.. mondjuk akkor a parlament fele mehetne gyárba melozni
dehát haver haverja a haverom ugyhogy elhaverkodnak ott hát végülis csak több millio ember élete felett döntögetnek kacarászva-hahotázva
lényeg hogy nekik megvan a másfél millios havi létminimum
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 7 2014 02:45am
Amugy a legjobb Jobbikos tenyleg jot akar, csak gozuk nincs az egeszrol.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 7 2014 03:11am
Quote (josheide @ Oct 7 2014 10:45am)
Amugy a legjobb Jobbikos tenyleg jot akar, csak gozuk nincs az egeszrol.


Nalam meg mindig jobb, mint azok, akik nem is akarnak jot :unsure:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 7 2014 03:13am
Quote (tevetavamultija @ 7 Oct 2014 10:11)
Nalam meg mindig jobb, mint azok, akik nem is akarnak jot :unsure:


"a pokolra vezeto ut joindulattal van kikovezve"
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 03:14am
Quote (tevetavamultija @ Oct 7 2014 09:11am)
Nalam meg mindig jobb, mint azok, akik nem is akarnak jot :unsure:


az IS is jót akar
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2014 03:36am
Quote (Senee @ 7 Oct 2014 10:16)
úgy, hogy nincs szakmai feltétele annak törvényileg sem, hogy valaki képviselő/politikus legyen
ezen kéne legelőször változtatni.. mondjuk akkor a parlament fele mehetne gyárba melozni
dehát haver haverja a haverom ugyhogy elhaverkodnak ott hát végülis csak több millio ember élete felett döntögetnek kacarászva-hahotázva
lényeg hogy nekik megvan a másfél millios havi létminimum



Ty info
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 7 2014 03:42am
Quote (josheide @ Oct 7 2014 11:13am)
"a pokolra vezeto ut joindulattal van kikovezve"


Ertem, biztosan igy van :s
Go Back To Magyar Topic List
Prev15865875885895901468Next
Add Reply New Topic New Poll