Quote (RRC @ Oct 6 2014 06:34pm)
mi lesz ebből az országból, úristen
hogy lehet ebből az emberből képviselő??? és még lehet meg is választják
úgy, hogy nincs szakmai feltétele annak törvényileg sem, hogy valaki képviselő/politikus legyen
ezen kéne legelőször változtatni.. mondjuk akkor a parlament fele mehetne gyárba melozni
dehát haver haverja a haverom ugyhogy elhaverkodnak ott hát végülis csak több millio ember élete felett döntögetnek kacarászva-hahotázva
lényeg hogy nekik megvan a másfél millios havi létminimum