Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 29 2016 09:55am)
ha sumsung tetszett akkor minek cserélted le másra?
mi célból váltogatsz lyen sűrűn?
Az első samsungom nem telefon volt hanem tablet, galaxy s 5.0 asszem, azt értelemszerűen azért cseréltem le mert már halandó emberek is hozzá tudtak jutni nagyméretű okostelóhoz(amikor vettem azt a tabot újonnan 45ért akkor volt a note kb 180 ezer)
A második egy note 2 volt,85 ezerért, imádtam, sose volt semmi gond vele, semmi panasz, nem is akartam lecserélni, de belsőzsebből kiejtettem márványpadlóra a corvinuson ami sajnos kinyírta a displayt, nem is az üveget törte el hanem magát a kijelzőt aminek cseréje 45k
Eladtam 20ért a hullát és vettem 62ért egy sony Z ultrát , ami egy 6.4 colos monstrum volt
Kb 2-3 hónapig használtam de nagyon nem volt jó a kamerája és a méretei is gondot okoztak a nyár közeledtével(rövidgatya) viszont vízálló volt ami 10/10
Azt 1 az egyben elcseréltem egy LG G2-re ami nekem kicsi volt nagyon a note után nemhogy a sony után az 5.2 collal, és az se jött be hogy a gombjai a hátlapján helyezkedtek el
Ezért azt kb 1-2 hét alatt elcseréltem egy az egyben egy Lumia 935re mert kiakartam próbálni a wp8at, de attól kb 20 perc alatt agyvérzést kaptam és utáltam a rendszert mint a szart(ja és eközben volt nálam egy 5s amit a barátnőmnek vettem de ő még egy hónapig nem volt az országban, nem volt rossz de nekem kicis volt)
Úgyhogy heteken belül azt is elcseréltem egy patika zsírúj samsung note 3-ra ami 88ért volt hirdetve, 5 ezret fizettem rá +a lumia, ez egy éve volt
Aztán a táborban eléggé leamortizálódott szegény(nem túlságosan városi, rendes körülmények) aztán itthon leejtettem az asztalomról is és berepedt a kijelzője
Én meg utálom hogy ilyen kis csúnyácska meg az edge nagyon tetszik ezért most úgy döntöttem váltok(és hogy nem fogok spórolni és fasza tokot veszek rá)
This post was edited by Vismajor on May 29 2016 03:09am