Quote (lakatosmegatron @ 8 Dec 2011 00:08)
azért ennyire ne izgulj rá a bétára
pedig tényleg kurvajó.
Bár náha néha egy két eseménynél megakad egy pillanatra (fullmaxra van minden tekerve), azért ezt remélem optimalizálják, mégiscsak egy hd6950 van a gépben..
lag van egy pici, de nem zavaró, ez az us szerver miatt van.