d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15855865875885891468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 6 2014 12:28pm
Quote (Jancsipapa @ Oct 6 2014 07:27pm)
fidesz
jobbik
miép
munkáspárt

gg :D


huh geci ezen elég sokat kéne gondolkodnom
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 6 2014 12:29pm
Quote (Jancsipapa @ 6 Oct 2014 19:27)
fidesz
jobbik
miép
munkáspárt

gg :D


Hat sok sikert ehhez. :D

En se tudom meg kire szavazzak, de nagyon szurkolok minden partnak hogy a volt alt.sulis osztalytarsambol ne legyen kepviselo.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 6 2014 12:30pm
Quote (josheide @ 6 Oct 2014 20:29)
Hat sok sikert ehhez. :D

En se tudom meg kire szavazzak, de nagyon szurkolok minden partnak hogy a volt alt.sulis osztalytarsambol ne legyen kepviselo.


melyik párt?

várj, kitalálom
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 6 2014 12:32pm
Quote (RRC @ 6 Oct 2014 19:30)
melyik párt?

várj, kitalálom




Az uriember a jobbon.

Ami nagyon faj nekem hogy 2 hete "szakpolitikai" vitan vett reszt ahol a varos egeszsegugyi helyzeterol vitatkozott.

Mindezt szakkozepes informatikusi vegzettseggel ami utan meg csak a szakmajaban se helyezkedett el, hanem csaposkent dolgozik negy eve.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 6 2014 12:33pm
Quote (lacketto @ Oct 6 2014 08:28pm)
huh geci ezen elég sokat kéne gondolkodnom


gondolhatod, hogy felhördültem a hírmondó felett a budin, amikor olvastam

a szavazókörben asszem mind van :D

sőt, a cigány képviselők között van olyan, hogy a szavazókörben indult egy varga istván meg egy varga istvánné is
szávázzá rám, vagy a felesígemre eee
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 6 2014 12:34pm
Quote (josheide @ 6 Oct 2014 20:32)
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10679871_784964558232938_2488691877476062244_o.jpg

Az uriember a jobbon.

Ami nagyon faj nekem hogy 2 hete "szakpolitikai" vitan vett reszt ahol a varos egeszsegugyi helyzeterol vitatkozott.

Mindezt szakkozepes informatikusi vegzettseggel ami utan meg csak a szakmajaban se helyezkedett el, hanem csaposkent dolgozik negy eve.


mi lesz ebből az országból, úristen

hogy lehet ebből az emberből képviselő??? és még lehet meg is választják
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 6 2014 12:36pm
itt ülök az irodában és egy orosz a telefonba, üvöltő hangerőn beszél

> jönnek utánad CS-ből
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 6 2014 12:37pm
Quote (Anarkin @ 6 Oct 2014 20:36)
itt ülök az irodában és egy orosz a telefonba, üvöltő hangerőn beszél

> jönnek utánad CS-ből


:DDDDDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 6 2014 12:38pm
Quote (RRC @ 6 Oct 2014 19:34)
mi lesz ebből az országból, úristen

hogy lehet ebből az emberből képviselő??? és még lehet meg is választják


Egyszer megprobaltam elhivni egy sorre hogy beszelgessunk az EU-rol miutan lattam facen hogy tuntetett Merkel meg az EU ellen de nem jott el. :(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 6 2014 12:38pm
Quote (RRC @ 6 Oct 2014 19:37)
:DDDDDDD


de ki van hangosítva a telefonja, mi a kurva élet
Go Back To Magyar Topic List
Prev15855865875885891468Next
Add Reply New Topic New Poll