Quote (anyd @ May 28 2016 09:18pm)
Nem rosszak a samsung csúcskategoriás teloi, de ennyi pénzt nem adnék érte :D
Miért nem éri meg az iphone?
110et adok érte meg telomat beszámitják 40be
Tavaly 85ért vettem telefont, annyival nem több hogy fájjon a fejem
Quote (XxPiTyUkAxX @ May 28 2016 09:17pm)
Nekem eddig bármilyen samsung cuccom volt és az ismeröseimnek a környezetemben egy rakat fos volt es tönkrement hamar millio hibával. Emellett a nagyon utált iphone 4em tökéletesen müködött 4 évig. De igazábol nem tudom hogy jött ide az iphone
Nekem ez lesz az 4. samsungom, de volt már sonym, nokiám, lg-m, iphoneom
Igaz nálam egyiknek se volt semmi baja mielött eladtam volna őket szóval ilyen téren nem kritizálom egyiket se, de nekem a samsung rengeteg mindent túlélt, nem fagyott le, gyorsan működött etc
Szóval s6 edge + lesz belőle