d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15855865875885894114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 6 2011 11:19am
We're preparing to release a new section in our Diablo III Game Guide. In case there's any question what we'll be covering for you in the latest update, here's a quick peek.

Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 6 2011 12:04pm
Quote (Genthor @ 6 Dec 2011 19:19)
We're preparing to release a new section in our Diablo III Game Guide. In case there's any question what we'll be covering for you in the latest update, here's a quick peek.

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/385104_10150413250451641_157102206640_8801332_1993598390_n.jpg

the fuck az a kisebbségi ott jobboldalt
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 6 2011 12:04pm
Quote (Sup3RN0Va @ 6 Dec 2011 19:04)
the fuck az a kisebbségi ott jobboldalt


vajákos asszony csáje'
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 6 2011 12:14pm
Quote (GoreKnight9 @ 6 Dec 2011 19:04)
vajákos asszony csáje'


ah kolegina
fakkje
bar erosen a rezboru fajtahoz tartozik
nembaj ha kecsket lop ot is felaldozom
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 6 2011 12:46pm
Quote (InfamousMythos @ 6 Dec 2011 19:14)
ah kolegina
fakkje
bar erosen a rezboru fajtahoz tartozik
nembaj ha kecsket lop ot is felaldozom


jaj csak tudjak gépet venni amig kijön :DDDDDDDDDDDDd
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Dec 7 2011 04:26am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 6 2011 04:09pm)
nem sok dolgot néztem be, és azért, mert nem csak bluet olvasok, csak sylkének meg ricinek ilyen fogyatéka van, hogy valamibe belekötnek és fél évig lovagolnak rajta.


jaja
azt igazan belathatnad hogy a hozzad hasonlok miatt szuletett meg ez a bluepost
es a hozzad hasonlok miatt ilyen stilusban :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 7 2011 02:29pm
KAPTAM BÉTÁÁÁÁT!!

ennyit a vizsgaidőszakról...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 7 2011 02:34pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 7 2011 09:29pm)
KAPTAM BÉTÁÁÁÁT!!

ennyit a vizsgaidőszakról...


Blizzard osztogat, vagy vkitől?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 7 2011 02:35pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Dec 2011 22:29)
KAPTAM BÉTÁÁÁÁT!!

ennyit a vizsgaidőszakról...

(eddig) nem értettem, hogy a D3 béta, hogy veheti el valaki Rl-át

pár óra alatt kijátszható az a kis részlet amit kivettek a játékból
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 7 2011 02:36pm
Quote (Vismajor @ 7 Dec 2011 21:34)
Blizzard osztogat, vagy vkitől?


blizztől.

Quote (Sup3RN0Va @ 7 Dec 2011 21:35)
(eddig) nem értettem, hogy a D3 béta, hogy veheti el valaki Rl-át

pár óra alatt kijátszható az a kis részlet amit kivettek a játékból


csak vicceltem... :)

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 7 2011 02:36pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15855865875885894114Next
Closed New Topic New Poll