Quote (CyberPunk666 @ Dec 6 2011 04:09pm)
nem sok dolgot néztem be, és azért, mert nem csak bluet olvasok, csak sylkének meg ricinek ilyen fogyatéka van, hogy valamibe belekötnek és fél évig lovagolnak rajta.
jaja
azt igazan belathatnad hogy a hozzad hasonlok miatt szuletett meg ez a bluepost
es a hozzad hasonlok miatt ilyen stilusban
