d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1584585586587588660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24
Joined: Aug 10 2015
Gold: 13.37
May 25 2016 08:56am
Quote (RRC @ May 25 2016 04:30pm)
wtf, most ez komoly?


Lofaszt komoly. Ugydontottem, hogy saroktelefont csinalok a keszulekembol.

https://p1.picsto.re/vPbK6.jpg

Bocs a kepminosegert, kicsit buzis, dehat most csak ez van.

This post was edited by ddrake on May 25 2016 08:57am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 25 2016 09:06am
Quote (ddrake @ May 25 2016 02:56pm)
Lofaszt komoly. Ugydontottem, hogy saroktelefont csinalok a keszulekembol.

https://p1.picsto.re/vPbK6.jpg

Bocs a kepminosegert, kicsit buzis, dehat most csak ez van.


müködhet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2016 09:07am
Quote (ddrake @ May 25 2016 02:56pm)
Lofaszt komoly. Ugydontottem, hogy saroktelefont csinalok a keszulekembol.

https://p1.picsto.re/vPbK6.jpg

Bocs a kepminosegert, kicsit buzis, dehat most csak ez van.


nem értek hozzá, de szerintem így nem fog működni az aksi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 28 2016 08:42am
s6 edge vagy s6 edge plus
Nem tudok dönteni :(((

egyik 100-110k másik 140-150k
kijelző 5.1 vs 5.7, 3gb vs 4gb ram
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 28 2016 01:50pm
Quote (Vismajor @ 28 May 2016 16:42)
s6 edge vagy s6 edge plus
Nem tudok dönteni :(((

egyik 100-110k másik 140-150k
kijelző 5.1 vs 5.7, 3gb vs 4gb ram


Nekem már az edge is nagy ezért nem is vettem 7 edget.
Ha nagy a kezed vegyél plust, de az már kényelmetlen zsebben.
Ha kicsi a kezed egykezes írásnál zavarni fog az edge szél.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 28 2016 01:52pm
Quote (Vismajor @ May 28 2016 03:42pm)
s6 edge vagy s6 edge plus
Nem tudok dönteni :(((

egyik 100-110k másik 140-150k
kijelző 5.1 vs 5.7, 3gb vs 4gb ram



Damn ennyi penzt samsung telefonra kiadni...
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 28 2016 02:09pm
Quote (anyd @ May 28 2016 08:52pm)
Damn ennyi penzt samsung telefonra kiadni...


++ :DDD
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 28 2016 02:15pm
Quote (anyd @ 28 May 2016 21:52)
Damn ennyi penzt samsung telefonra kiadni...


Iphone jobban megéri. Janem.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 28 2016 02:17pm
Quote (Akizk @ May 28 2016 09:15pm)
Iphone jobban megéri. Janem.


Nekem eddig bármilyen samsung cuccom volt és az ismeröseimnek a környezetemben egy rakat fos volt es tönkrement hamar millio hibával. Emellett a nagyon utált iphone 4em tökéletesen müködött 4 évig. De igazábol nem tudom hogy jött ide az iphone
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 28 2016 02:18pm
Quote (Akizk @ May 28 2016 09:15pm)
Iphone jobban megéri. Janem.


Nem rosszak a samsung csúcskategoriás teloi, de ennyi pénzt nem adnék érte :D

Miért nem éri meg az iphone?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1584585586587588660Next
Add Reply New Topic New Poll