Quote (Vismajor @ 28 May 2016 16:42)
s6 edge vagy s6 edge plus
Nem tudok dönteni :(((
egyik 100-110k másik 140-150k
kijelző 5.1 vs 5.7, 3gb vs 4gb ram
Nekem már az edge is nagy ezért nem is vettem 7 edget.
Ha nagy a kezed vegyél plust, de az már kényelmetlen zsebben.
Ha kicsi a kezed egykezes írásnál zavarni fog az edge szél.