Quote (lakatosmegatron @ 6 Dec 2011 15:02)
lol, te szoktál d3rol szolo bluepostokat olvasni?
eddig nem ugy tünt
nem sok dolgot néztem be, és azért, mert nem csak bluet olvasok, csak sylkének meg ricinek ilyen fogyatéka van, hogy valamibe belekötnek és fél évig lovagolnak rajta.