Quote (CyberPunk666 @ Oct 5 2014 08:54pm)
Most nincs időm megnézni ezt a konkrét videót, de régóta gondolkozom rajta, hogy az ellenzék ennyire hülye-e, vagy ez a feladatuk...
Van aki szerint "direkt" ennyire hülyék (ezt speciel Falus kapcsán hallottam). Mondjuk nem tudom, hogy Karácsony Gergely miért alázza magát ilyen közeggel, de valamit nagyon nem jól csinál ő sem.