Quote (perfect_maf @ Dec 2 2011 01:25pm)
ez még nem hivatalos! Csak találgatások , január-március között fogják kiadni ennyi ami biztos!
De hallottam olyat h január 27 vagy 28.-án kerül piacra! " mert apukám a blizzárdnál dolgozik és ő mondta! " nem tudom mi igaz ebből a pletykából!
Btw hol érdemes majd megrendelni ? Vagyis sokatok honnan fogja ?:) 14-15 k ért láttam!
Quote (CyberPunk666 @ Dec 2 2011 02:31pm)
én is hallottam ezt a január végét, de sylke megmondta, hogy nem hallottam csak nyomorék módon kitaláltam.
de persze egy kék post sincs erröl
a blizz annyit irt, hogy SZERETNÉ kiadni q1ben
amugymeg CP még mindig olyan, mint egy 3 éves hülyegyerek