Quote (Karan2_Returned @ May 9 2013 03:12pm)
En is igy vagyok vele. Nem zavar, ha valaki hibazik vagy nem olyan jo, mint en, de ha direkt kidobalja courierröl meg rejtegeti valaki az itemeimet akkor mindig elgondolkozok, hogy nem-e lenne ideje letörölni ezt a jatekot.
meg amikor mondasz neki valamit szépen mondjuk hogy ne autoattackoljon es ugyanugy csinalja tovabb, vagy odamegy ütni a creepjeidet, vagy megkéred valamire normálisan és beírja hogy fk u noob meg hasonlok