d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15825835845855864114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 25 2011 01:48pm
Quote (Aston @ 25 Nov 2011 21:46)
emulator?


ühüm, arra jó, hogy megnézze az ember.. játszani nem lehet normálisan
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 25 2011 04:28pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 26 2011 10:26am
576.hu-n lehet előrendelni d3-at, megjelenés dátuma 2012.02.01. wtf?
15k huf amúgy.
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Dec 2 2011 06:25am
Quote (A122 @ Nov 26 2011 04:26pm)
576.hu-n lehet előrendelni d3-at, megjelenés dátuma 2012.02.01. wtf?
15k huf amúgy.


ez még nem hivatalos! Csak találgatások , január-március között fogják kiadni ennyi ami biztos!
De hallottam olyat h január 27 vagy 28.-án kerül piacra! " mert apukám a blizzárdnál dolgozik és ő mondta! " nem tudom mi igaz ebből a pletykából!

Btw hol érdemes majd megrendelni ? Vagyis sokatok honnan fogja ?:) 14-15 k ért láttam!



This post was edited by perfect_maf on Dec 2 2011 06:28am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 2 2011 06:39am
Quote (perfect_maf @ 2 Dec 2011 13:25)
ez még nem hivatalos! Csak találgatások , január-március között fogják kiadni ennyi ami biztos!
De hallottam olyat h január 27 vagy 28.-án kerül piacra! " mert apukám a blizzárdnál dolgozik és ő mondta! "  nem tudom mi igaz ebből a pletykából!

Btw hol érdemes majd megrendelni ? Vagyis sokatok honnan fogja ?:) 14-15 k ért láttam!


cdgalaxis for sure
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Dec 2 2011 07:06am
Quote (H4xooR @ Dec 2 2011 12:39pm)
cdgalaxis for sure


köszi!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 2 2011 07:31am
Quote (perfect_maf @ 2 Dec 2011 13:25)
ez még nem hivatalos! Csak találgatások , január-március között fogják kiadni ennyi ami biztos!
De hallottam olyat h január 27 vagy 28.-án kerül piacra! " mert apukám a blizzárdnál dolgozik és ő mondta! "  nem tudom mi igaz ebből a pletykából!

Btw hol érdemes majd megrendelni ? Vagyis sokatok honnan fogja ?:) 14-15 k ért láttam!


én is hallottam ezt a január végét, de sylke megmondta, hogy nem hallottam csak nyomorék módon kitaláltam.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 2 2011 07:36am
Quote (perfect_maf @ Dec 2 2011 12:25pm)
ez még nem hivatalos! Csak találgatások , január-március között fogják kiadni ennyi ami biztos!
De hallottam olyat h január 27 vagy 28.-án kerül piacra! " mert apukám a blizzárdnál dolgozik és ő mondta! "  nem tudom mi igaz ebből a pletykából!

Btw hol érdemes majd megrendelni ? Vagyis sokatok honnan fogja ?:) 14-15 k ért láttam!


szerintem a kérdőmondatok végére is nyugodtan rakj felkiáltójelet! nem fogunk érte megharagudni!
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Dec 2 2011 07:45am
Quote (Rezs @ Dec 2 2011 01:36pm)
szerintem a kérdőmondatok végére is nyugodtan rakj felkiáltójelet! nem fogunk érte megharagudni!


vagy akkora autista h beleköss mindenbe mi? otthon az asszony nem elégít ki?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 2 2011 07:51am
Quote (perfect_maf @ Dec 2 2011 03:45pm)
vagy akkora autista h beleköss mindenbe mi? otthon az asszony nem elégít ki?


amúgy tényleg kurva idegesítő! mikor minden mondatot felkiáltó mondatként írsz! nekem is szokta baszni a szemem!
Go Back To Magyar Topic List
Prev15825835845855864114Next
Closed New Topic New Poll