Ennek az egésznek amúgy mi értelme van?
Nyilvánvaló, hogy nyomja a kötelező szöveget és az is, hogy nincs mögötte semmi.
Aki leoltotta, hogy ne nézze már őket hülyének, ők is politikusok, az volt az egyetlen értékelhető momentum egész ülésen.
Látszik, hogy látják a problémát, rákérdeznek, mondja a politikailag korrekt választ és mennek tovább. Totál értelmetlen színjáték az egész.
<Most arról beszél, hogy aki kivonja a pénzt az oktatásból, az pár év múlva nagy bajban lesz WTF? "Amennyiben az oktatástól vesznek el pénzt, akkor a jövőtől veszik el." DE A FIDESZ MIT CSINÁLT ITT BASSZA MEG?>