d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15815825835845854683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 9 2013 05:46am
Quote (Karan2_Returned @ May 9 2013 12:39pm)
Nyeresre allunk, erre midünk 20. percben beirja hogy omg bitches are looking for drug es elmegy.


:DDDDDDDDDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 9 2013 06:00am
ennyi fogyatékos ember nem élhet
szerintem csak pár darab multiboxol 30000 accal, egyszerüen képtelenség hogy ENNYI retardált ember legyen
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 9 2013 06:15am
Quote (Karan2_Returned @ May 9 2013 01:39pm)
Nyeresre allunk, erre midünk 20. percben beirja hogy omg bitches are looking for drug es elmegy.


teljesen érthető
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 9 2013 06:33am
Nem sok gamem van(~20) de engem valahogy elkerültek ezek a nyomorákok még low priorityben is, vagy csak magas a tűréshatárom.

ja nvm, volt egy rhasta aki elcastolta a shackelt és azonnal nyomott egy autoattackot minden alkalommal
Ja meg holnap este leszek, valamit majd lehetne tolni.

This post was edited by Rawen on May 9 2013 06:36am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 9 2013 06:38am
Quote (Rawen @ May 9 2013 12:33pm)
Nem sok gamem van(~20) de engem valahogy elkerültek ezek a nyomorákok még low priorityben is, vagy csak magas a tűréshatárom.

ja nvm, volt egy rhasta aki elcastolta a shackelt és azonnal nyomott egy autoattackot minden alkalommal
Ja meg holnap este leszek, valamit majd lehetne tolni.


lel
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 9 2013 06:40am
Quote (Rawen @ 9 May 2013 13:33)
Nem sok gamem van(~20) de engem valahogy elkerültek ezek a nyomorákok még low priorityben is, vagy csak magas a tűréshatárom.

ja nvm, volt egy rhasta aki elcastolta a shackelt és azonnal nyomott egy autoattackot minden alkalommal
Ja meg holnap este leszek, valamit majd lehetne tolni.


Tuti lenyulok vlakit egy normalis egerrel,es jatszok ha kurva holo is jacik
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 9 2013 06:40am
Quote (sylke @ 9 May 2013 14:38)
lel


Amúgy biztos vagyok benne, hogy mes vagy te eléggé mad lettél volna párszor a helyemben de én úgy voltam vele, hogy 10 gamemel nem fogok sírni ha noobokkal rak össze.

Quote (Ghostmasterq @ 9 May 2013 14:40)
Tuti lenyulok vlakit egy normalis egerrel,es jatszok ha kurva holo is jacik


Hármat játszottam ákosékkal, 2x kikaptunk 1x meg dcztem és nem tudtam visszamenni de igazából akkor is kikaptunk volna szóval nem biztos, hogy akkora élmény lel.

This post was edited by Rawen on May 9 2013 06:42am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 9 2013 06:44am
Quote (Rawen @ 9 May 2013 13:40)
Amúgy biztos vagyok benne, hogy mes vagy te eléggé mad lettél volna párszor a helyemben de én úgy voltam vele, hogy 10 gamemel nem fogok sírni ha noobokkal rak össze.



Hármat játszottam ákosékkal, 2x kikaptunk 1x meg dcztem és nem tudtam visszamenni de igazából akkor is kikaptunk volna szóval nem biztos, hogy akkora élmény lel.


Nem baj, legalabb nem csak en fogok a nettel, meg minden szarral bajlodni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 9 2013 08:09am
Quote (Rawen @ May 9 2013 01:40pm)
Amúgy biztos vagyok benne, hogy mes vagy te eléggé mad lettél volna párszor a helyemben de én úgy voltam vele, hogy 10 gamemel nem fogok sírni ha noobokkal rak össze.



Hármat játszottam ákosékkal, 2x kikaptunk 1x meg dcztem és nem tudtam visszamenni de igazából akkor is kikaptunk volna szóval nem biztos, hogy akkora élmény lel.


én a kezdőkön felse idegesítem magam mint pl az a rhasta, most szerencsétlen gyereknek megkell tanulnia játszani valamikor, meg ok, rakja velem 1 teambe néha no para, csak a RETARDÁLTAKAT rühellem

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 9 2013 08:09am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 9 2013 08:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 9 2013 03:09pm)
én a kezdőkön felse idegesítem magam mint pl az a rhasta, most szerencsétlen gyereknek megkell tanulnia játszani valamikor, meg ok, rakja velem 1 teambe néha no para, csak a RETARDÁLTAKAT rühellem


En is igy vagyok vele. Nem zavar, ha valaki hibazik vagy nem olyan jo, mint en, de ha direkt kidobalja courierröl meg rejtegeti valaki az itemeimet akkor mindig elgondolkozok, hogy nem-e lenne ideje letörölni ezt a jatekot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15815825835845854683Next
Add Reply New Topic New Poll