Quote (sylke @ 9 May 2013 14:38)
lel
Amúgy biztos vagyok benne, hogy mes vagy te eléggé mad lettél volna párszor a helyemben de én úgy voltam vele, hogy 10 gamemel nem fogok sírni ha noobokkal rak össze.
Quote (Ghostmasterq @ 9 May 2013 14:40)
Tuti lenyulok vlakit egy normalis egerrel,es jatszok ha kurva holo is jacik
Hármat játszottam ákosékkal, 2x kikaptunk 1x meg dcztem és nem tudtam visszamenni de igazából akkor is kikaptunk volna szóval nem biztos, hogy akkora élmény lel.
This post was edited by Rawen on May 9 2013 06:42am