d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15815825835845854114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2011 06:44am
Quote (meatyowllegs @ 22 Nov 2011 13:41)
igen


szerintem csak megmentős quest lesz
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 22 2011 07:27am
ezekszerint akkor nem azmodan lesz a 'főellenség'?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 22 2011 07:33am
Quote (Rezs @ 22 Nov 2011 15:27)
ezekszerint akkor nem azmodan lesz a 'főellenség'?

szerintem Diablo lesz, mint "mindig"

Quote (meatyowllegs @ 22 Nov 2011 14:39)

Rakanoth úgy néz ki mint Pyramidhead a Silent Hill-ből!
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 22 2011 09:00am
Quote (Sup3RN0Va @ Nov 22 2011 03:33pm)
szerintem Diablo lesz, mint "mindig"


Rakanoth úgy néz ki mint Pyramidhead a Silent Hill-ből!


meg igazabol az egesz d3 ugy nez ki mint a wow, igenigen
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2011 09:52am
Quote (meatyowllegs @ 22 Nov 2011 16:00)
meg igazabol az egesz d3 ugy nez ki mint a wow, igenigen


a wow meg ugy néz ki mint a WoW
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 22 2011 09:55am
Quote (Inakwo @ 22 Nov 2011 16:52)
a wow meg ugy néz ki mint a WoW


ami ugy nez ki mint egy raklap kaki
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 22 2011 10:01am
Quote (InfamousMythos @ 22 Nov 2011 16:55)
ami ugy nez ki mint egy raklap kaki


de azért még mindig pumpálja bele 10 millió birka a pénzt.
még majdnem én is feltöltöttem a héten, de rájöttem, hogy csak ácsorognék sw közepén vagy sorra várva vagy unatkozva.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 22 2011 10:59am
Quote (Rezs @ Nov 22 2011 03:27pm)
ezekszerint akkor nem azmodan lesz a 'főellenség'?


ja, csak act3 boss lesz elvileg
de ez meg nem 100%
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 25 2011 01:45pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 25 2011 01:46pm
Quote (ecneB @ 25 Nov 2011 20:45)
http://3.imgland.net/FcRhx.png


emulator?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15815825835845854114Next
Closed New Topic New Poll