d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 800.000 > Stop 'em
Prev1575859606198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,224
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 16 2015 11:45am
Quote (-joey- @ Sep 16 2015 06:33pm)
Nem lényegtelen, de kezdjük ott, hogy amikor még szabadon jöhettek, akkor se bírták felfogni, hogy ha ebbe az országba jönnek, akkor ennek az országnak a törvényei vonatkoznak rájuk, és vannak bizonyos kötelezettségeik. Respect annak, aki képes volt együttműködni, de többnyire sajnos a Keletinél nem ezt láttad, és Debrecenben sem. Ezek után szerintem nyugodtan mondhatja az ember, hogy kösz, de ebből ennyi elég. A saját hajléktalanjainkhoz képest amúgy meg ki volt nyalva a seggük. Aki háborúból menekül az ugyan legyen már képes elviselni a kötelező procedúrát egy biztonságos országban és ne hőbörögjön, hogy "Germany, now, add már a vonatjegyemet, stb"...

Arról nem is beszélve, hogy a gazdasági bevándorlók nagy része szírnek hazudta magát, a papírjait meg letagadta, összetépte, hogy úgymond kedvezőbb elbírálásban részesüljön. Ez meg szerintem szimplán bűncselekmény.


a keletinel voltam kint 3 napot egyhuzamban, ott azt lattam, hogy ultrak uvoltoznek a menekulteknek, dobaljak oket patardaval, fenyegetik oket.
mas kituno dolgot nem tudnek megemliteni amit ott 3 nap alatt lattam (negativat, jot sokkal tobbet)

Quote (llllllllllll @ Sep 16 2015 06:44pm)
nézzél már egy kicsit utána annak, hogy mi a fasz van most angliába
ha a te feleségedet erőszakolja meg 5 arab, aztán vágja el a torkát, akkor is ez lesz a véleményed?


megragadod a lenyeget mint orban, de mas orszagokbol kell emliteni 1-2 esetet.
egy parzsazezres embercsoportbol kiemelsz 30 embert, hogy nezd ok mit csinaltak! Holnap mind ezt fogja csinalni

This post was edited by Coolface on Sep 16 2015 11:48am
Member
Posts: 42,998
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 16 2015 11:47am
Quote (Coolface @ 16 Sep 2015 19:41)
attol felsz, hogy a szegenysegtol, oktatas hianyatol / hatekonytalansagatol olyanok lennenek mint a "ciganyok" ?


Azért az mindenképpen probléma, ha egy mienktől eltérő, de azonos vallású, bőrszínű közösség alakul ki, akik egyszerűen a rendszerbe kódoltan alul vannak, de közben lényegesen gyorsabban szaporodnak.


Szerintem is segíteni kell nekik, de az aktuális rendszer az fos és emiatt ebből biztosan baj lesz. Mondom megint, a segítés mellett vagyok, csak ez így szar.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2015 11:51am
Quote (Coolface @ Sep 16 2015 05:45pm)
a keletinel voltam kint 3 napot egyhuzamban, ott azt lattam, hogy ultrak uvoltoznek a menekulteknek, dobaljak oket patardaval, fenyegetik oket.
mas kituno dolgot nem tudnek megemliteni amit ott 3 nap alatt lattam (negativat, jot sokkal tobbet)



megragadod a lenyeget mint orban, de mas orszagokbol kell emliteni 1-2 esetet.
egy parzsazezres embercsoportbol kiemelsz 30 embert, hogy nezd ok mit csinaltak! Holnap mind ezt fogja csinalni


aha
ok
Member
Posts: 30,224
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 16 2015 11:54am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 16 2015 06:47pm)
Azért az mindenképpen probléma, ha egy mienktől eltérő, de azonos vallású, bőrszínű közösség alakul ki, akik egyszerűen a rendszerbe kódoltan alul vannak, de közben lényegesen gyorsabban szaporodnak.


Szerintem is segíteni kell nekik, de az aktuális rendszer az fos és emiatt ebből biztosan baj lesz. Mondom megint, a segítés mellett vagyok, csak ez így szar.


igen segiteni kellene, a kormany lenne az aki tenylegesen tudna segiteni, de o nemhogy mason, rajtunk sem segit, inkabb meglop
ez a vallas / borszin.. hat nem tudom. masban hisz, mashogy nez ki mint te, most akkor mi van nem lehet rajta tullepni? miert erdekli ez az embereket egyaltalan.
szaporordast is az allamnak kellene szabalyozni, annyi gyereked lehet amennyit el tudsz tartani, nem 10et bele a melyszegenysegbe..
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2015 11:55am
de mondjuk azokat a cikkeket meg videókat se értem, hogy a gyerekek meg nők szenvednek a könnygáz miatt
mi a faszt keres a sor elején a gyerekkel, meg átdobja a gyereket a határon, komolyan nem hiszem el mi van itt :DDDDDD
Member
Posts: 22,424
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Sep 16 2015 11:58am
Quote (Coolface @ Sep 16 2015 06:45pm)
a keletinel voltam kint 3 napot egyhuzamban, ott azt lattam, hogy ultrak uvoltoznek a menekulteknek, dobaljak oket patardaval, fenyegetik oket.
mas kituno dolgot nem tudnek megemliteni amit ott 3 nap alatt lattam (negativat, jot sokkal tobbet)



megragadod a lenyeget mint orban, de mas orszagokbol kell emliteni 1-2 esetet.
egy parzsazezres embercsoportbol kiemelsz 30 embert, hogy nezd ok mit csinaltak! Holnap mind ezt fogja csinalni


Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a családoddal meg mernéd-e tenni azt, hogy az utcáról vadidegen embereket beinvitálsz a házadba éjszakára, mert éhesnek és fáradtnak tűnnek.
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 16 2015 11:59am
Quote (llllllllllll @ Sep 16 2015 06:55pm)
de mondjuk azokat a cikkeket meg videókat se értem, hogy a gyerekek meg nők szenvednek a könnygáz miatt
mi a faszt keres a sor elején a gyerekkel, meg átdobja a gyereket a határon, komolyan nem hiszem el mi van itt :DDDDDD


Azert hogy ha sikerül kinyitniuk a kaput legalabb a gyerekek meg a nök atjussanak ))))
Member
Posts: 42,998
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 16 2015 11:59am
Quote (Coolface @ 16 Sep 2015 19:54)
igen segiteni kellene, a kormany lenne az aki tenylegesen tudna segiteni, de o nemhogy mason, rajtunk sem segit, inkabb meglop
ez a vallas / borszin.. hat nem tudom. masban hisz, mashogy nez ki mint te, most akkor mi van nem lehet rajta tullepni? miert erdekli ez az embereket egyaltalan.
szaporordast is az allamnak kellene szabalyozni, annyi gyereked lehet amennyit el tudsz tartani, nem 10et bele a melyszegenysegbe..


Nem igazán érted.
Nem az a baj, hogy más a színük és a vallásuk, csak ez egy csoporttá egyesíti őket és nem beolvasztja, ehhez pedig hozzájönnek a közös problémáik és kész a tüntető csürhe.
Kár, hogy nem érted és azonnal a rasszistát látod a másikban.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2015 12:02pm
"a szerb fél mindent megtesz annak érdekében, hogy újabb incidens ne történjen, de azt szeretnék, ha magyar kollégáik „kevésbé agresszíven lépnének fel a migránsokkal szemben", hiszen akkor könnyebb lenne irányítás alatt tartani a helyzetet."
Member
Posts: 30,224
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 16 2015 12:11pm
Quote (-joey- @ Sep 16 2015 06:58pm)
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a családoddal meg mernéd-e tenni azt, hogy az utcáról vadidegen embereket beinvitálsz a házadba éjszakára, mert éhesnek és fáradtnak tűnnek.


hat ha elotte beszelek veluk mondjuk 30percet es latom, hogy nem allatok akkor siman. (ofc utcan jarkalnak emberek akik elhitetik veled, hogy nem betegek aztan este megolnek, mindezt ugy hogy becsongetnek hozzad)
de ha itt meg lakohelyet is kapnak, iskola is kellene meg munkalehetoseg. amig az nincs addig hiaba lakik nalad 1 csalad, mert semmivel nem lesz elorebb
a gyuloletkeltesre es konfliktusok kialakitasara szant penzbol megoldhato lenne
van hianyszakma rendesen, arra ki lehetne tanitani oket

Quote (CyberPunk666 @ Sep 16 2015 06:59pm)
Nem igazán érted.
Nem az a baj, hogy más a színük és a vallásuk, csak ez egy csoporttá egyesíti őket és nem beolvasztja, ehhez pedig hozzájönnek a közös problémáik és kész a tüntető csürhe.
Kár, hogy nem érted és azonnal a rasszistát látod a másikban.


csoda, hogy lazadoznak amikor semmi nem ugy megy ahogy kellene?

This post was edited by Coolface on Sep 16 2015 12:11pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1575859606198Next
Add Reply New Topic New Poll