d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1575859606179Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 06:08am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 12:48)
és még annyit írnék josheidének, külön postban:

látod, ez is engem igazol részben, ahogy most jarabek viselkedik fórumon

semmilyen megbánás nincs benne, sőt még ő van megsértődve, hogy vistől kapott egy pofont

ha akkor ott megkapja a magáét, vagy akár annyi is elég lett volna, hogy vis pofonvágja, ti pedig elkülditek a picsába, mert paraszt, akkor talán jobban elgondolkodik magán

ezzel, hogy most kibeszélitek, meg telefonon filmezitek, csak abban erősítitek meg, hogy az ő tuskó magatartása tolerálható szakszerűen fogalmazva: nincs negatív visszacsatolás:D


Amugy ha van kedved kettesben (vagy nagyon kis csoportban) en tovabbra is talalkoznek.

Itt tanulok a Deaktol nem messze es elmehetnenk abba a Hotdog and Cold Beerbe vagy valami.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2014 06:09am
Quote (CyberPunk666 @ 24 Sep 2014 13:00)
tldr

inb4 ilyen miért vagy ilyen jó és társai


Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 06:11am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 01:08pm)
Amugy ha van kedved kettesben (vagy nagyon kis csoportban) en tovabbra is talalkoznek.

Itt tanulok a Deaktol nem messze es elmehetnenk abba a Hotdog and Cold Beerbe vagy valami.


jó meglátom, egylőre még az estéről írtakat próbálom feldolgozni :D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 06:11am
Quote (TuskesVanek @ Sep 24 2014 01:48pm)
és még annyit írnék josheidének, külön postban:

látod, ez is engem igazol részben, ahogy most jarabek viselkedik fórumon

semmilyen megbánás nincs benne, sőt még ő van megsértődve, hogy vistől kapott egy pofont

ha akkor ott megkapja a magáét, vagy akár annyi is elég lett volna, hogy vis pofonvágja, ti pedig elkülditek a picsába, mert paraszt, akkor talán jobban elgondolkodik magán

ezzel, hogy most kibeszélitek, meg telefonon filmezitek, csak abban erősítitek meg, hogy az ő tuskó magatartása tolerálható


Engem meshben is pont ez zavar egyebkent, semmi mas
Rovid elete vegeig ilyen geci maradt
Ezert is lesz ded)
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 06:13am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 02:08pm)
Amugy ha van kedved kettesben (vagy nagyon kis csoportban) en tovabbra is talalkoznek.

Itt tanulok a Deaktol nem messze es elmehetnenk abba a Hotdog and Cold Beerbe vagy valami.


++
Vani)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 06:14am
úgy látom az otthonülők megszakértették mi történt a helyszínen
mehet a topik close srácok, azt hiszem nincs értelme többet beszélni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 06:17am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 13:08)
Amugy ha van kedved kettesben (vagy nagyon kis csoportban) en tovabbra is talalkoznek.

Itt tanulok a Deaktol nem messze es elmehetnenk abba a Hotdog and Cold Beerbe vagy valami.


http://www.youtube.com/watch?v=CsAr0EHGoc8
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 24 2014 06:45am
Quote (tevetava @ Sep 24 2014 01:14pm)
úgy látom az otthonülők megszakértették mi történt a helyszínen
mehet a topik close srácok, azt hiszem nincs értelme többet beszélni


huh
tofipofi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2014 06:46am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 14:11)
jó meglátom, egylőre még az estéről írtakat próbálom feldolgozni :D


vigyázz, mert lehet bma is benéz a talira és ha hátat forditasz már késel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 07:06am
kellett volna meg tiz gramm fu korbeulni mindenkinek es egyutt elszivni, egybol beke lett volna minden teren
bar igy sem volt igazabol komoly konfliktus, tenyleg gecire fel lett fujva
Go Back To Magyar Topic List
Prev1575859606179Next
Add Reply New Topic New Poll