és még annyit írnék josheidének, külön postban:
látod, ez is engem igazol részben, ahogy most jarabek viselkedik fórumon
semmilyen megbánás nincs benne, sőt még ő van megsértődve, hogy vistől kapott egy pofont
ha akkor ott megkapja a magáét, vagy akár annyi is elég lett volna, hogy vis pofonvágja, ti pedig elkülditek a picsába, mert paraszt, akkor talán jobban elgondolkodik magán
ezzel, hogy most kibeszélitek, meg telefonon filmezitek, csak abban erősítitek meg, hogy az ő tuskó magatartása tolerálható
szakszerűen fogalmazva: nincs negatív visszacsatolás
Amugy ha van kedved kettesben (vagy nagyon kis csoportban) en tovabbra is talalkoznek.
Itt tanulok a Deaktol nem messze es elmehetnenk abba a Hotdog and Cold Beerbe vagy valami.