d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev15758596061105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 20 2014 10:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2014 04:29pm)
squezzy


Te mennyel csajokat felszedni ahelyett h itt naciskodsz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2014 10:10am
most jöttem rá hogy international meccsek mennek szóval egyelőre befagyasztom a dolgot, aztán ha haladtam valamerre (valszleg kedden) nyitok új blogolós topigot mer ez már szétlett baszva. ofc nem adtam fel semmi ilyesmi sőt szóval nn cry
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 10:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2014 04:10pm)
most jöttem rá hogy international meccsek mennek szóval egyelőre befagyasztom a dolgot, aztán ha haladtam valamerre (valszleg kedden) nyitok új blogolós topigot mer ez már szétlett baszva. ofc nem adtam fel semmi ilyesmi sőt szóval nn cry


implying a sok hülye nem bassza szét azt is


inb4 te pofázol

:XD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 10:15am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 Jul 2014 18:10)
most jöttem rá hogy international meccsek mennek szóval egyelőre befagyasztom a dolgot, aztán ha haladtam valamerre (valszleg kedden) nyitok új blogolós topigot mer ez már szétlett baszva. ofc nem adtam fel semmi ilyesmi sőt szóval nn cry


szerintem menj el késsel csajozni, pakold ki őket, aztán max megerőszakolod miközben ott tartod a torkánál a konyhakést
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2014 10:18am
Quote (RRC @ Jul 20 2014 05:15pm)
szerintem menj el késsel csajozni, pakold ki őket, aztán max megerőszakolod miközben ott tartod a torkánál a konyhakést


szerinted ez vicces vagy mi? nagyon erőlködsz csak nem értem minek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 10:18am
Quote (RRC @ Jul 20 2014 04:15pm)
szerintem menj el késsel csajozni, pakold ki őket, aztán max megerőszakolod miközben ott tartod a torkánál a konyhakést


ha kipakolja őket akkor minek tartaná ott a konyhakést a torkánál

úgy érted pakoltassa ki őket?! :xd

kipakolni a beleit szokták
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 20 2014 10:41am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2014 05:18pm)
szerinted ez vicces vagy mi? nagyon erőlködsz csak nem értem minek


ne vedd magadra
szerintem csak viccelődik csak béna a humorérzéke
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2014 10:45am
Quote (anyd @ Jul 20 2014 05:41pm)
ne vedd magadra
szerintem csak viccelődik csak béna a humorérzéke


nem vettem annyira csak nem értem :~D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 10:47am
Quote (anyd @ 20 Jul 2014 18:41)
ne vedd magadra
szerintem csak viccelődik csak béna a humorérzéke


szerintem csak rrc
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 20 2014 11:12am
>59 oldal
>zero progress
Go Back To Magyar Topic List
Prev15758596061105Next
Add Reply New Topic New Poll