d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev15758596061198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 10 2012 03:21pm
Ingyen egeralatet negyesröl, ez mar a masodik.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2012 03:22pm
Quote (Karan2_Returned @ 10 Aug 2012 23:21)
Ingyen egeralatet negyesröl, ez mar a masodik.
http://i45.tinypic.com/2njim81.jpg


lehet rendelni, vagy wat?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 10 2012 03:24pm
Quote (tevetava @ Aug 10 2012 10:22pm)
lehet rendelni, vagy wat?


kicsit nehezkes a dolog, de itt van
http://www.facebook.com/groups/444218775598514/
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2012 03:26pm
Quote (Karan2_Returned @ 10 Aug 2012 23:24)
kicsit nehezkes a dolog, de itt van
http://www.facebook.com/groups/444218775598514/


ööö, hogy lehet ilyen kódot szerezni?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 10 2012 03:27pm
Quote (tevetava @ Aug 10 2012 10:26pm)
ööö, hogy lehet ilyen kódot szerezni?


ide regelsz elöször, többi lepest olvasd el facebookon
https://www.artscow PONT KOM/unique-code
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 12 2012 03:13am
Quote (Karan2_Returned @ 10 Aug 2012 23:21)
Ingyen egeralatet negyesröl, ez mar a masodik.
http://i45.tinypic.com/2njim81.jpg


Nem cancellelték? Mert egyet már rendeltem és most gondolkodom, hogy legyen-e egy 2. de félek, hogy észreveszik mert így is sokat nem küldtek el a négyes miatt.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 12 2012 03:18am
Quote (Rawen @ Aug 12 2012 10:13am)
Nem cancellelték? Mert egyet már rendeltem és most gondolkodom, hogy legyen-e egy 2. de félek, hogy észreveszik mert így is sokat nem küldtek el a négyes miatt.


De. ;_; Bar meg azt is irja hogy Processing, lehet kiküldik meg.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 12 2012 03:23am
Quote (Karan2_Returned @ 12 Aug 2012 11:18)
De. ;_; Bar meg azt is irja hogy Processing, lehet kiküldik meg.


Oh well akkor marad csak Meiya.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 12 2012 03:26am
Quote (Rawen @ Aug 12 2012 10:23am)
Oh well akkor marad csak Meiya.
http://1.imgland.net/Ljz2J5_.png


Negyesen azt irjak nem küldik ki azokat amik teljesen ingyenesek. Lehet fizetnem kellett volna egy dollart.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 12 2012 03:27am
Quote (Karan2_Returned @ 12 Aug 2012 11:26)
Negyesen azt irjak nem küldik ki azokat amik teljesen ingyenesek. Lehet fizetnem kellett volna egy dollart.


Ahhoz túl zsidó vagyok.
Na ez a screenshot megadta a végső lökést, nekiállok és leszedem a részeket.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15758596061198Next
Add Reply New Topic New Poll