d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev157585960611468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 30 2012 03:47am
Quote (Inakwo @ 30 Jan 2012 10:46)
ez egy kibaszott vicc...
menjenek a büdös kurva anyjukba


mi fizetjük a végkielégítéseket
mmint én nem, csak aki pesti :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2012 03:53am
Quote (zsansaccount @ 30 Jan 2012 10:47)
mi fizetjük a végkielégítéseket
mmint én nem, csak aki pesti :D


nemismerem a részleteket meg ez csak egy javaslat még
de ha jol értelmeztem akkor aki egyszer is beteszi a kerekét pestre annak is kell majd venni, szoval mind1 hogy hol laksz elvileg kötelező lesz
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 30 2012 06:03am
Jeles lett a közgázvizsgám, úgyhogy átveszem a szellemi vezető szerepet a topikban.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 30 2012 06:24am
Quote (daneeka10 @ Jan 30 2012 01:03pm)
Jeles lett a közgázvizsgám, úgyhogy átveszem a szellemi vezető szerepet a topikban.


én meg lediplomáztam légkondiból
problem?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 30 2012 06:27am
Quote (daneeka10 @ 30 Jan 2012 13:03)
Jeles lett a közgázvizsgám, úgyhogy átveszem a szellemi vezető szerepet a topikban.


nem ebből buktál meg 231342301x? :D
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 30 2012 06:37am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 30 2012 02:27pm)
nem ebből buktál meg 231342301x? :D



most vettem fel hatodjára de soha nem buktam mert 6 félév alatt zh-zni is csak egyszer mentem be belőle szóval vizsgára se engedtek eddig :thumbsup:
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2012 07:18am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 30 2012 07:20am
Quote (Rawen @ Jan 30 2012 02:18pm)


miért ne lehetne
Baleee is megmondta
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 30 2012 07:41am
Quote (Rawen @ 30 Jan 2012 14:18)


4k wow, 4k net, 10k villanyszámla.

18k kell az életben maradáshoz egy hónapban.

a 47ből még marad is egy csomó dologra... félre is lehet tenni a következő wow kiegészítőre, hogy meglegyen az ára mire megjelenik.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 30 2012 07:42am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 30 2012 07:49am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Jan 2012 15:41)
4k wow, 4k net, 10k villanyszámla.

18k kell az életben maradáshoz egy hónapban.


kaja meg szállás se kell.
Go Back To Magyar Topic List
Prev157585960611468Next
Add Reply New Topic New Poll