Quote (zsansaccount @ 30 Jan 2012 10:47)
mi fizetjük a végkielégítéseket
mmint én nem, csak aki pesti

nemismerem a részleteket meg ez csak egy javaslat még
de ha jol értelmeztem akkor aki egyszer is beteszi a kerekét pestre annak is kell majd venni, szoval mind1 hogy hol laksz elvileg kötelező lesz