Quote (beni @ Nov 15 2011 10:02am)
Nem vagy jó relációanalízisből, igaz?
Mit nem lehet megerteni az ok-okozat osszefuggesebol, illetve visszonyabol, azt hiszed olyan okos vagy, igaz?
Mellesleg ez neked tobb mint hobby, nezz ra a postodra, egesznap itt logsz, van neked egyaltalan eleted?
Vagy egy ember altal krealt forum az ami alkotja a te vilagodat, amelyben leeled az egesz eleted?