d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev15758596061799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 18 2011 01:03pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 18 Sep 2011 20:03)
omg, azt hittem 14 / l, akkor azt mondom kinövi, de ez azért durva


van probléma, ja.

Quote (sylke @ 18 Sep 2011 20:02)
hlp


fa

This post was edited by Nerz8 on Sep 18 2011 01:03pm
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Sep 19 2011 07:48am
Like és Kiírom :))

Szeretlek-e?
Tetszik-e a szemed?
Bejösz-e nekem?
... ... ... Mennyire vagy fontos ?
Megölelnélek-e?
... Megöleltelek-e?
Puszi vagy Csók?
Barát vagy több mint barát?
Nézem-e az adatlapodat?
Gondolok-e rád?
Facebook vagy Te
Like · · 21 hours ago · Privacy:

WTFFFFFFF
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 19 2011 08:08am
нáт...мιт ιѕ íяנαк мαgαмяóℓ.... ѕzєяєтєк α нανєяσккαℓ ℓógηι, вυℓιzηι.... ѕzєяєтєк ιѕмєякє∂ηι, вαяáткσzηι.... νι¢¢єℓő∂ηι, мινєℓ нυмσяσѕ ραѕιηαк тαятσм мαgαм!ѕzєяєтєм мαgαм α∂ηι мιη∂єη нσℓ, ηєм נáтѕzσм мєg α ƒєנєм мιηт мáѕσк...ηéнα вєкéρzєℓт ιѕ тσк ℓєηηι!∂є єz ναgуσк éη, єввőℓ мég ηєм ιѕмєятéℓ мєg, нα мєg αкαяѕz ιѕмєяηι αккσя νєgуéℓ ƒєℓ мѕη-яє!!! ηαн ¢ѕö¢ѕιιι χ∂
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2011 08:23am
Quote (fleSs @ 19 Sep 2011 15:08)
нáт...мιт ιѕ íяנαк мαgαмяóℓ.... ѕzєяєтєк α нανєяσккαℓ ℓógηι, вυℓιzηι.... ѕzєяєтєк ιѕмєякє∂ηι, вαяáткσzηι.... νι¢¢єℓő∂ηι, мινєℓ нυмσяσѕ ραѕιηαк тαятσм мαgαм!ѕzєяєтєм мαgαм α∂ηι мιη∂єη нσℓ, ηєм נáтѕzσм мєg α ƒєנєм мιηт мáѕσк...ηéнα вєкéρzєℓт ιѕ тσк ℓєηηι!∂є єz ναgуσк éη, єввőℓ мég ηєм ιѕмєятéℓ мєg, нα мєg αкαяѕz ιѕмєяηι αккσя νєgуéℓ ƒєℓ мѕη-яє!!! ηαн ¢ѕö¢ѕιιι χ∂


es ezt most elkellene tudnom olvasni? ok
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 19 2011 08:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2011 16:23)
es ezt most elkellene tudnom olvasni? ok


νι¢¢єℓő∂ηι, мινєℓ нυмσяσѕ ραѕιηαк тαятσм мαgαм

téglákat szartam

azt hittem legalább lány

amúgy én simán el tudom olvasni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2011 08:28am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Sep 2011 15:24)
νι¢¢єℓő∂ηι, мινєℓ нυмσяσѕ ραѕιηαк тαятσм мαgαм

téglákat szartam

azt hittem legalább lány

amúgy én simán el tudom olvasni


szép szál ember lehet.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2011 09:19am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Sep 2011 16:24)
νι¢¢єℓő∂ηι, мινєℓ нυмσяσѕ ραѕιηαк тαятσм мαgαм

téglákat szartam

azt hittem legalább lány

amúgy én simán el tudom olvasni


Én is, csak nem akarom.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2011 09:24am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 18 Sep 2011 20:03)
omg, azt hittem 14 / l, akkor azt mondom kinövi, de ez azért durva


álomvilágban élsz bazúr.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2011 09:28am
Actually, ezen nevettem:



Go Back To Magyar Topic List
Prev15758596061799Next
Add Reply New Topic New Poll