d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15758596061512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 23 2010 05:02pm
Quote (LaserBack @ 24 Jun 2010 01:01)
sok pron oldal van a neten...

vagy puruttya extrém


de annyira meg van halva a net hogy csak a jsp működik

msnre nem bír bejelentkezni
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 23 2010 05:03pm
iwiw megy de nekem facebook kell T_T
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 23 2010 05:03pm
LÓÓL google kezdőlap - probléma az oldal betöltése közben
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 23 2010 05:03pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 01:01)
DE BAZMEG

a szaros /b/ se jön be

most mire recskázzak???


tv? 1 óra mult...

Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 23 2010 05:03pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 01:02)
de annyira meg van halva a net hogy csak a jsp működik

msnre nem bír bejelentkezni


nem jön be, facebook, 4chan, msn úgyszíntén tabu

bár ki van fent online hajnali 1kor akivel beszélni tudnék
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jun 23 2010 05:04pm
Quote (sunnymarcell @ 24 Jun 2010 01:03)
nem jön be, facebook, 4chan, msn úgyszíntén tabu

bár ki van fent online hajnali 1kor akivel beszélni tudnék


szar a netetek. nekem semmi baja..
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jun 23 2010 05:04pm
de szar nektek, nálam minden perf. :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 23 2010 05:05pm
Quote (Sanyika @ 24 Jun 2010 01:03)
tv? 1 óra mult...


no need kommersz pornó

Quote (LaserBack @ 24 Jun 2010 01:04)
de szar nektek, nálam minden perf. :D


t-online már csak ilyen fasztestu
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 23 2010 05:05pm
Quote (RedBlueDevils @ 24 Jun 2010 01:04)
szar a netetek. nekem semmi baja..


Quote (LaserBack @ 24 Jun 2010 01:04)
de szar nektek, nálam minden perf. :D


menjetek a ...
videot nem tudok beilleszteni a blogomba xd. aha csináltam 1et lol
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 23 2010 05:07pm
Quote (sunnymarcell @ Jun 23 2010 11:03pm)
nem jön be, facebook, 4chan, msn úgyszíntén tabu

bár ki van fent online hajnali 1kor akivel beszélni tudnék


sad story bro. :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev15758596061512Next
Closed New Topic New Poll