d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1575859606165Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 31 2010 01:11pm
Quote (Fezmin @ May 31 2010 07:08pm)
Ha minden igaz ez itt a "végeredmény":

Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 4
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Vharimatras: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1


hát ez szánalom, grat mindenkinek
May 31 2010 01:11pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 01:12pm
Quote (Ad4mz @ May 31 2010 06:35pm)
NE!

most, hogy végre nem rvr van, egész élvezhető a flém :-d


Próbálkoztam, de elég hamar elhalt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 31 2010 01:13pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 31 2010 07:11pm)
http://i44.tinypic.com/4hp4jb.jpg


1x is elég, ty : D
May 31 2010 01:14pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 01:14pm
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 20:08)
Ha minden igaz ez itt a "végeredmény":

Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 4
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Vharimatras: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1


akkor nem csak az enyémre nem szavaztak :hug:
May 31 2010 01:15pm
Inappropriate Post Content
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 31 2010 02:05pm
a legális végeredményen én vagyok a hetedik :P
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 31 2010 02:05pm
Quote (sunnymarcell @ 31 May 2010 22:05)
a legális végeredményen én vagyok a hetedik :P


khm.
hogy is volt az a topik?

This post was edited by Cpt_Ghost on May 31 2010 02:06pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 31 2010 02:08pm
Quote (Cpt_Ghost @ 31 May 2010 22:05)
khm.
hogy is volt az a topik?


ha predi szavazatai érvényesek, az enyimé is azok

Quote (Fezmin)
A szavazás hétfő éjjel 00:00-kor ér véget!


és

Quote (Fezmin @ 31 May 2010 00:00)
Eddig ez az állás: ( Ha valaki még szeretné leadni a voksát, annak pontosan kerek 1 napja van rá! :) )

Predi: 13
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
ElCapitano: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
InfamousMythos: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1


ha nem lett volna hosszabítás, enyim lenne a hetedik hely
Go Back To Magyar Topic List
Prev1575859606165Next
Add Reply New Topic New Poll