Quote (H4xooR @ 18 Mar 2011 22:31)
király. csak nem tudok costum szöveget írni a chatre,csak ilyen sablonokat q_q
Ha nem beszéltél csúnyán és nem muteoltak, akkor valószínűleg olyan worldon vagy, ahol csak quick chattel lehet beszélni, menj át máshova

Quote (H4xooR @ 18 Mar 2011 22:21)
ty,közbe megtaláltam.
na asszem raj vagyok. a leírtak szerint csináltam mindent,kb 20 sec se volt a beszédidő,szal 400 hufért 1 hó member \m/
ja,és így,hogy nincs reklámcsík,már néha se szaggat be :)))))
btw hogy tudok clan chatre írni,ha in-game vagyok? vagy csak lobbyból lehet?
meg még annyit,hogy vtibor mondja meg a karinevét!
Grat a memberhez, sokkal jobb mint f2p

Ha a szöveg elejére teszel egy perjelet, akkor a clan chatre fogja írni, feltéve ha épp fent vagy valamelyiken.