d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1575859606169Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 18 2011 03:27pm
Quote (H4xooR @ 18 Mar 2011 22:21)
ty,közbe megtaláltam.

na asszem raj vagyok. a leírtak szerint csináltam mindent,kb 20 sec se volt a beszédidő,szal 400 hufért 1 hó member \m/

ja,és így,hogy nincs reklámcsík,már néha se szaggat be :)))))

btw hogy tudok clan chatre írni,ha in-game vagyok? vagy csak lobbyból lehet?

meg még annyit,hogy vtibor mondja meg a karinevét!


belépsz, és ott alul a sárga kis izé. Oda beírod Sajage-t,mert általában ott vagyunk.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 18 2011 03:27pm
Quote (H4xooR @ 18 Mar 2011 23:21)
ty,közbe megtaláltam.

na asszem raj vagyok. a leírtak szerint csináltam mindent,kb 20 sec se volt a beszédidő,szal 400 hufért 1 hó member \m/

ja,és így,hogy nincs reklámcsík,már néha se szaggat be :)))))

btw hogy tudok clan chatre írni,ha in-game vagyok? vagy csak lobbyból lehet?

meg még annyit,hogy vtibor mondja meg a karinevét!


SZOVJETUNIO
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 18 2011 03:31pm
Quote (vtibor @ 18 Mar 2011 22:27)
SZOVJETUNIO


király. csak nem tudok costum szöveget írni a chatre,csak ilyen sablonokat q_q
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 18 2011 03:31pm
Quote (H4xooR @ 18 Mar 2011 22:31)
király. csak nem tudok costum szöveget írni a chatre,csak ilyen sablonokat q_q


csak simán gépelni kell :D
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Mar 18 2011 03:46pm
egyedül nehéz a dungeoneering. 5-6 halál ha lexicius runewright a boss és több ha mást.
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 18 2011 03:48pm
Quote (H4xooR @ 18 Mar 2011 22:31)
király. csak nem tudok costum szöveget írni a chatre,csak ilyen sablonokat q_q


Ha nem beszéltél csúnyán és nem muteoltak, akkor valószínűleg olyan worldon vagy, ahol csak quick chattel lehet beszélni, menj át máshova :D

Quote (H4xooR @ 18 Mar 2011 22:21)
ty,közbe megtaláltam.

na asszem raj vagyok. a leírtak szerint csináltam mindent,kb 20 sec se volt a beszédidő,szal 400 hufért 1 hó member \m/

ja,és így,hogy nincs reklámcsík,már néha se szaggat be :)))))

btw hogy tudok clan chatre írni,ha in-game vagyok? vagy csak lobbyból lehet?

meg még annyit,hogy vtibor mondja meg a karinevét!


Grat a memberhez, sokkal jobb mint f2p :)
Ha a szöveg elejére teszel egy perjelet, akkor a clan chatre fogja írni, feltéve ha épp fent vagy valamelyiken.

Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 18 2011 04:41pm


bár nálam még nem jött be,de a képeket elnézve igaz:D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 18 2011 04:54pm
Quote (Ghostmasterq @ 18 Mar 2011 23:41)
http://images2.memegenerator.net/ImageMacro/6144173/Ring-of-wealth-Killed-a-chicken-now-Im-rich.jpg

bár nálam még nem jött be,de a képeket elnézve igaz:D


vannak ilyen új dropok elvileg, amik csak wealthel jönnek, pl srácnak mellettem dobott egy iron dragon 200 noted battlestaves-t. meg ilyen 2.5k yew logokról beszélnek
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 18 2011 04:56pm
Quote (tevetava @ 18 Mar 2011 23:54)
vannak ilyen új dropok elvileg, amik csak wealthel jönnek, pl srácnak mellettem dobott egy iron dragon 200 noted battlestaves-t. meg ilyen 2.5k yew logokról beszélnek


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52702913&f=267
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 19 2011 03:22am
kiprobaltam a smithinget meg a runecraftot.
hat egyiksem egy gyors skill meg ugy sem ha telepakolom az invet a sok szaladgalas miatt.

e: miert van az hogy az auto-retailate onra van kapcsolva es egy ideig mukodik is hogy automatice tamadok (vagyis ezzel nem is lenne gond) de a mob amit leutok ikszedik respawn utan nem tamad ram automatikusan.


This post was edited by vtibor on Mar 19 2011 03:48am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1575859606169Next
Add Reply New Topic New Poll