d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev15758596061162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 2 2008 09:24am
Quote (Silent_ @ Sat, 2 Aug 2008, 16:14)
úgy értem, hogy a videóban (ha láttad a filmet) várod, hogy mikor mutatja, de nem vágta bele szerencsére, így annak jó kis kedvcsináló aki még nem látta, hiszen nincs spoiler
Vincent-el izzadni fogsz, igen, limit miatt.


Ja, ertem ^^ Igen, lattam a filmet, nem is egyszer. biggrin.gif Megvan DVDn smile.gif
Member
Posts: 14,166
Joined: Feb 25 2005
Gold: 3,220.00
Aug 2 2008 09:27am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 2 Aug 2008, 17:24)
Ja, ertem ^^ Igen, lattam a filmet, nem is egyszer. biggrin.gif Megvan DVDn smile.gif


nem te, hanem úgy egyébként... biggrin.gif
dvd...az nem minőség tongue.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 2 2008 09:27am
Quote (Silent_ @ Sat, 2 Aug 2008, 16:27)
nem te, hanem úgy egyébként... biggrin.gif
dvd...az nem minőség tongue.gif


Ja, ertem.
Vegyem meg Blu Rayben? xd Nincs meg hozza playerem biggrin.gif
Member
Posts: 14,166
Joined: Feb 25 2005
Gold: 3,220.00
Aug 2 2008 11:58am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 2 Aug 2008, 17:27)
Ja, ertem.
Vegyem meg Blu Rayben? xd Nincs meg hozza playerem biggrin.gif


kár érte, megéri biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 2 2008 10:21pm
Aztakurvageci ez is de jo AMV =D Mar kicsit tul sokat hasznaltak ugyan ezt a szamot AMVre, de imo nagyon jol meg lett csinalva ^^

http://www.youtube.com/watch?v=AHjqIfyXZPs&feature=related
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 2 2008 10:29pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Aug 3 2008, 05:21am)
Aztakurvageci ez is de jo AMV =D Mar kicsit tul sokat hasznaltak ugyan ezt a szamot AMVre, de imo nagyon jol meg lett csinalva ^^

http://www.youtube.com/watch?v=AHjqIfyXZPs&feature=related


télleg elég jó^^ minden fasza rész benne van zaraki vs ichigo, hitsugaya vs ichimaru, ichigo vs byakuya, yoruichi vs saifon
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 4 2008 06:32am
zomgzomgzomg code geass r2 ep 17 ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 24 2008 01:03am
HARR MÉR VOLT EZ A 2x oldalon??

mé nem ir már ide senki? sad.gif
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 24 2008 01:04am
Quote (Vharimatras @ Sun, Aug 24 2008, 08:03am)
HARR MÉR VOLT EZ A 2x oldalon??

mé nem ir már ide senki? sad.gif


mert ez egy 'normális topik' és 'senki nem szarja össze'
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 24 2008 01:05am
Quote (Taszilo.^ @ Sun, Aug 24 2008, 08:04am)
mert ez egy 'normális topik' és 'senki nem szarja össze'


nem azt mondtam, hogy spammolni kéne bele huh.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev15758596061162Next
Add Reply New Topic New Poll