Quote (Floodban @ Sun, 22 Jun 2008, 21:21)
ne alkoss arrol véleményt amihez nem értesz
énse fogom szidni az animet pedig megtehetném
Nem ertek? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Oke pocak, nem alkotok, de mivel ertek a duelhez, ezert errol fogok alkotni, ha megengeded

De ha nem, akkor is.