d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15785795805815824114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 20 2011 07:40am
Quote (Floodban @ Nov 20 2011 03:38pm)
azshara pedig tok jo kieg boss lett volna...
meg igy kb tok leszarjak (ja nem, bennlesz egy 5man instaban!!) aztan kozben meg egyik legerosebb gonosz kurva
inb4 majd kovi kiegben


qq
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 20 2011 07:40am
Quote (Szerintem @ 20 Nov 2011 14:38)
nincs vkinek beta accja, aki kölcsön akarja adni pár órára? :(


itt tudsz keresgelni
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=68
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 20 2011 07:41am
Quote (Liliomtipro @ 20 Nov 2011 14:40)
qq


wowozzal fejben
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 20 2011 07:42am
Quote (GoreKnight9 @ 20 Nov 2011 14:40)


ty
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Nov 20 2011 07:43am
Quote (GoreKnight9 @ 20 Nov 2011 15:40)


Gyááá, tök jó, kösz :D
Ugye van külön eu/us szerver?
Vmit hallottam, hogy elméletileg us se laggol mert a saját gépen megy minden, ha egyedül tolom, de azért gondolom jobb inkabb eun jatszani.

This post was edited by Szerintem on Nov 20 2011 07:46am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 20 2011 07:44am
Quote (Szerintem @ 20 Nov 2011 14:43)
Gyááá, tök jó, kösz :D


vegyel nekem is 1 nap gametimeot
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2011 07:45am
Quote (ElCapitano @ 20 Nov 2011 14:30)
Btw azt hittem hogy elsőre hogy ez csak ilyen poén, mármint az új wow kieg. Nem háborognak sokan?


azok akik war3-mal is tolták kétlem,h háborognának
a panderenekkel semmi gáz nincs,a newfagek+casual playerek meg általában azt sem tudják mi az a lore :d
/e amúgy azzal egyetértek,h blizz wow óta semmi jót nem csinál a lore-ral de magukkal a panderenekkel nincs bajom

This post was edited by Rawen on Nov 20 2011 07:46am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 20 2011 07:45am
Quote (Floodban @ Nov 20 2011 03:41pm)
wowozzal fejben


tegnapelőtt wowoztam for real (haxor accjával)
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 20 2011 07:46am
Quote (Rawen @ 20 Nov 2011 14:45)
azok akik war3-mal is tolták kétlem,h háborognának
a panderenekkel semmi gáz nincs,a newfagek+casual playerek meg általában azt sem tudják mi az a lore :d


meg jo hogy aprilisi trefakent indult..
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Nov 20 2011 07:47am
Quote (Floodban @ 20 Nov 2011 15:44)
vegyel nekem is 1 nap gametimeot

Lol, 30fg 1 óra, vedd meg

Ugye van külön eu/us szerver?
Vmit hallottam, hogy elméletileg us se laggol mert a saját gépen megy minden, ha egyedül tolom, de azért gondolom jobb inkabb eun jatszani.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15785795805815824114Next
Closed New Topic New Poll