Quote (ElCapitano @ 20 Nov 2011 14:30)
Btw azt hittem hogy elsőre hogy ez csak ilyen poén, mármint az új wow kieg. Nem háborognak sokan?
azok akik war3-mal is tolták kétlem,h háborognának
a panderenekkel semmi gáz nincs,a newfagek+casual playerek meg általában azt sem tudják mi az a lore

/e amúgy azzal egyetértek,h blizz wow óta semmi jót nem csinál a lore-ral de magukkal a panderenekkel nincs bajom
This post was edited by Rawen on Nov 20 2011 07:46am