d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15775785795805811257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 24 2014 01:10pm
Quote (S4nyy @ 24 Jan 2014 20:06)
Szoktatok edzés előtt pörgetőket, teljesítmény fokozókat inni?
én néha leküldök egy no-fx et, ma meg megittam egy brutal novat, de ez valami kegyetlen szar volt, alif ment az edzés, nincs semmi étvágyam és úgy érzem mindjárt elpusztulok...


csak a koffein
mikor mennyit
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 24 2014 01:12pm
Quote (fahrii @ Jan 24 2014 09:10pm)
csak a koffein
mikor mennyit


Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 24 2014 01:13pm
Quote (fahrii @ 24 Jan 2014 20:10)
csak a koffein
mikor mennyit


milyen formában?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 24 2014 01:15pm
Quote (S4nyy @ 24 Jan 2014 20:13)
milyen formában?


hat milyen formában lol
felszivom orrba

amugy ez ilyen gyógyszertári 100mgos kiszereles, 2-3 elég

This post was edited by fahrii on Jan 24 2014 01:16pm
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 24 2014 01:16pm
Quote (fahrii @ 24 Jan 2014 20:15)
hat milyen formában lol
felszivom orrba


kávé,energia ital, kapszula?
szívjad csak....
én ha energia italt iszok edzés előtt képtelen vagyok bedurranni

This post was edited by S4nyy on Jan 24 2014 01:41pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 24 2014 05:04pm
Quote (S4nyy @ 24 Jan 2014 20:06)
Szoktatok edzés előtt pörgetőket, teljesítmény fokozókat inni?
én néha leküldök egy no-fx et, ma meg megittam egy brutal novat, de ez valami kegyetlen szar volt, alif ment az edzés, nincs semmi étvágyam és úgy érzem mindjárt elpusztulok...


beteszek valami jó zenét - az fokozza a teljesítményt.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 24 2014 05:13pm
Quote (S4nyy @ 24 Jan 2014 21:16)
kávé,energia ital, kapszula?
szívjad csak....
én ha energia italt iszok edzés előtt képtelen vagyok bedurranni


miért kell neked valami? ha csak cuccal menj ne járj edzeni
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 24 2014 05:19pm
Quote (RRC @ Jan 25 2014 12:13am)
miért kell neked valami? ha csak cuccal menj ne járj edzeni


"cuccal"

Lassan a levegővétel is cuccolás lesz?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 25 2014 02:19am
Quote (iFeelAlone @ 25 Jan 2014 00:19)
"cuccal"

Lassan a levegővétel is cuccolás lesz?


rrc jspzessel pörgeti magát 2 sorozat között
Go Back To Magyar Topic List
Prev15775785795805811257Next
Add Reply New Topic New Poll