Quote (S4nyy @ 24 Jan 2014 20:06)
Szoktatok edzés előtt pörgetőket, teljesítmény fokozókat inni?
én néha leküldök egy no-fx et, ma meg megittam egy brutal novat, de ez valami kegyetlen szar volt, alif ment az edzés, nincs semmi étvágyam és úgy érzem mindjárt elpusztulok...
beteszek valami jó zenét - az fokozza a teljesítményt.