Quote (SummertimeClothes @ May 8 2013 07:11pm)
ja, szerintem siman /
nem az volt a baj, hogy nincs eleg oloereje a lineupnak, egyszeruen szarabbul jatszottak
probalok en nem okosnak tunni, foleg hogy itt kb mindenkinek tobb eve van a jatekban, mint nekem honapom, de neha mar kb azt varom, hogy azt ird, hogy miert nem pickelt valamelyik team tankot

kajak kiegetsz
es amugy igaz, sokszor erzem azt hogy a regi dotaval tobbre mennenek a csapatok
foleg mikor kihoznak egy magnust/enigmat es SEMMI aoe nincs mellette