Quote (Szerintem @ 20 Nov 2011 15:18)
Eddig nem figyeltem, de azért azok a zöld szemek se tűnek túl ördöginek


Pedig ő lesz Diablo, leánykori nevén Queen of the Blades.

Quote (Floodban @ 20 Nov 2011 15:26)
azok az uj wow kiegre utaltak
99% hogy az a noi demon a diablo
Sztem a hátsó kép sc kiegre, ált mindig mind3 game rajta szokott lenni posztereken.
This post was edited by ElCapitano on Nov 20 2011 07:27am