d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15775785795805814114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 20 2011 07:13am
Quote (Rawen @ Nov 20 2011 03:01pm)
sokkal valószínűbbnek tartom,h a 2 zöld szem a háttérben diablo
kivéve ha már kiderült hivatalosan,h nem az :D nem követem az updateket


szerintem is hátul csekkol Diablo
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Nov 20 2011 07:18am
Quote (Saenchai @ 20 Nov 2011 15:13)
szerintem is hátul csekkol Diablo


Eddig nem figyeltem, de azért azok a zöld szemek se tűnek túl ördöginek :mellow:
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 20 2011 07:26am
Quote (Rawen @ 20 Nov 2011 14:01)
sokkal valószínűbbnek tartom,h a 2 zöld szem a háttérben diablo
kivéve ha már kiderült hivatalosan,h nem az :D nem követem az updateket


azok az uj wow kiegre utaltak
99% hogy az a noi demon a diablo
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 20 2011 07:26am
Quote (Szerintem @ 20 Nov 2011 15:18)
Eddig nem figyeltem, de azért azok a zöld szemek se tűnek túl ördöginek  :mellow:


:mellow: Pedig ő lesz Diablo, leánykori nevén Queen of the Blades. :lol:

Quote (Floodban @ 20 Nov 2011 15:26)
azok az uj wow kiegre utaltak
99% hogy az a noi demon a diablo


Sztem a hátsó kép sc kiegre, ált mindig mind3 game rajta szokott lenni posztereken.

This post was edited by ElCapitano on Nov 20 2011 07:27am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 20 2011 07:27am
Quote (ElCapitano @ 20 Nov 2011 14:26)
:mellow: Pedig ő lesz Diablo, leánykori nevén Queen of the Blades. :lol:



Sztem a hátsó kép sc kiegre, ált mindig mind3 game rajta szokott lenni posztereken.


ottvan kerrigan az scnek
meg ha megnezed a bal oldalon van egy feketesebb karika a szem korul, pandaknal olyan az

de lehet a bal oldali szem sc, masik meg wow.

This post was edited by Floodban on Nov 20 2011 07:29am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 20 2011 07:30am
Quote (Floodban @ 20 Nov 2011 15:27)
ottvan kerrigan az scnek
meg ha megnezed a bal oldalon van egy feketesebb karika a szem korul, pandaknal olyan az

de lehet a bal oldali szem sc, masik meg wow.


Btw azt hittem hogy elsőre hogy ez csak ilyen poén, mármint az új wow kieg. Nem háborognak sokan?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 20 2011 07:32am
Quote (ElCapitano @ 20 Nov 2011 14:30)
Btw azt hittem hogy elsőre hogy ez csak ilyen poén, mármint az új wow kieg. Nem háborognak sokan?


nekem se tetszik, de ilyenkor meg mindig felhozzak hogy ha tehenember meg rozmarember van akkor a panda miert gaz.
meg igy a keleti stilust se nagyon birom lehet az inkabb a nagyobb problema : d
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 20 2011 07:33am
Quote (Floodban @ 20 Nov 2011 15:32)
nekem se tetszik, de ilyenkor meg mindig felhozzak hogy ha tehenember meg rozmarember van akkor a panda miert gaz.
meg igy a keleti stilust se nagyon birom lehet az inkabb a nagyobb problema : d


Dunno ahogy látom wow kezd elmenni abba az iráynba hogy tökmind1 mi a lore csak legyen +10000 hp meg 10 szint minden kiegben hogy a sok 14 évesnek legyen mire vernie magát.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Nov 20 2011 07:38am
nincs vkinek beta accja, aki kölcsön akarja adni pár órára? :(
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 20 2011 07:38am
Quote (ElCapitano @ 20 Nov 2011 14:33)
Dunno ahogy látom wow kezd elmenni abba az iráynba hogy tökmind1 mi a lore csak legyen +10000 hp meg 10 szint minden kiegben hogy a sok 14 évesnek legyen mire vernie magát.


azshara pedig tok jo kieg boss lett volna...
meg igy kb tok leszarjak (ja nem, bennlesz egy 5man instaban!!) aztan kozben meg egyik legerosebb gonosz kurva
inb4 majd kovi kiegben
Go Back To Magyar Topic List
Prev15775785795805814114Next
Closed New Topic New Poll