Quote (Flutter @ 8 May 2013 19:03)
jah, mert ossze lehet hasonlitani ezt a poolt egy sd+undi+root-al
ja, szerintem siman / nem az volt a baj, hogy nincs eleg oloereje a lineupnak, egyszeruen szarabbul jatszottak
probalok en nem okosnak tunni, foleg hogy itt kb mindenkinek tobb eve van a jatekban, mint nekem honapom, de neha mar kb azt varom, hogy azt ird, hogy miert nem pickelt valamelyik team tankot
