d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15765775785795804683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 11:38am
Quote (lacketto @ May 8 2013 05:37pm)
nem.
ez a fnatic


vagy te, lehet te gémelsz ott, azér van akkora feed
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 8 2013 11:38am
Quote (Flutter @ May 8 2013 06:09pm)
fnatic mivel akar olni?


bump
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 8 2013 11:38am
Quote (sylke @ May 8 2013 06:38pm)
vagy te, lehet te gémelsz ott, azér van akkora feed


rekt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 11:40am
JÉZUSOM
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 8 2013 11:42am
Quote (Rawen @ May 8 2013 06:17pm)
uhh


na mi?
storm 0 manan volt vagy silence-et kapott es rogton futott haza az egesz radiant team
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 11:44am
Quote (Flutter @ May 8 2013 05:42pm)
na mi?
storm 0 manan volt vagy silence-et kapott es rogton futott haza az egesz radiant team


vagy csak szimplán beugrott 5 ember közé naixxal, aztán meg visszatp basere
HÁT MI A FASZ VOLT AZ
TEJOKURVAÉLET
ILYENEKET ÉN SZOKTAM CSINÁLNI
+!TGFSD
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 8 2013 11:46am
Quote (sylke @ May 8 2013 06:44pm)
vagy csak szimplán beugrott 5 ember közé naixxal, aztán meg visszatp basere
HÁT MI A FASZ VOLT AZ
TEJOKURVAÉLET
ILYENEKET ÉN SZOKTAM CSINÁLNI
+!TGFSD


az legalabb vicces volt, de 15 percen keresztul nezni ahogy sd root meg undi menekulnek az wacko
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 8 2013 11:47am

navi mivel akart olni?
naix+puckot kell fokuszalni es kesz a teamfight
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 8 2013 12:03pm
Quote (SummertimeClothes @ May 8 2013 06:47pm)
http://3.ii.gl/cxkON-.png
navi mivel akart olni?
naix+puckot kell fokuszalni es kesz a teamfight


jah, mert ossze lehet hasonlitani ezt a poolt egy sd+undi+root-al
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 8 2013 12:11pm
Quote (Flutter @ 8 May 2013 19:03)
jah, mert ossze lehet hasonlitani ezt a poolt egy sd+undi+root-al


ja, szerintem siman / nem az volt a baj, hogy nincs eleg oloereje a lineupnak, egyszeruen szarabbul jatszottak
probalok en nem okosnak tunni, foleg hogy itt kb mindenkinek tobb eve van a jatekban, mint nekem honapom, de neha mar kb azt varom, hogy azt ird, hogy miert nem pickelt valamelyik team tankot :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev15765775785795804683Next
Add Reply New Topic New Poll